Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Széchenyi István gimnázium...

A Széchenyi István gimnázium (Bp) jó iskola?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Felvettek a suliba,de az a baj h nem hallottam túl jókat róla..:( Viszont amikor én voltam ott akkor kedvesek voltak a felvételiztetők, meg utána meg is kérdezték h ment, messze sincs nekem, tesók is közel laknak.. Szóval nekem jó lenne..:) Nektek mi a véleményetek a suliról?


2014. ápr. 24. 11:13
 1/1 anonim válasza:
41%

Nagyon gyenge gimnázium, a közepest nem éri el. Amikor én felvételiztem volt olyan, aki az iskola listáján szerepelt mint nem felvett, erre pedig odajárt a következő évben (ismertem), tehát ennyit a színvonalról.Ja, és arra a tagozatra jelentkeztek a legtöbben (általános volt) Mindenki bekerülhet a Széchenyibe. Na, meg észrevehető, hogy egyre kevesebb osztályt indítanak, kevesen jelentkeznek gondolom én.


De ne aggódj, mert lehet, hogy tetszeni fog, lehet jó tanárokat kapsz, lehet jó közösségbe kerülsz stb. Viszont, ha nem akkor még mindig tudsz váltani másik középiskolába.


Remélem, tudtam segíteni neked

2014. jún. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!