Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiuk! Ha tetszik nektek egy...

GVivi kérdése:

Fiuk! Ha tetszik nektek egy lány. (? ) a többi lent.

Figyelt kérdés
nekem nagyon tetszik egy srác ... nem egy helyen élünk és 2-3 hetente találkozunk de akkor se egyedül hanem pár ismerősével és nem is találkoznánk csak úgy kettesbe...lehet hogy van barátnője nem tudom ... viszont rám mosolyog rám néz meg minden... nem akarom be mesélni magamnak hogy -biztos tetszek neki- ha meg nem igaz...ilyenkor a fiuk mit szoktak csinálni??ha tetszik egy lány nekik???mert közben ott van a nővérem tuti hogy neki is tetszik....csak nem vallja be...szóval a kérdés:ti hogy viselkedtek azzal a lánnyal aki tetszik nektek?és most ne olyat mondjatok hogy virág bonbon meg megfogjátok a kezét blabla...ha nem amikor még nem nagyon ismeritek a lányt és nem tudjátok hogy neki tetszettek-e....

2014. ápr. 27. 18:51
 1/2 anonim válasza:
beszélgetek vele es kedves vagyok próbálok finoman közeledni, de ha neked tetszik akkor szerintem mond meg neki és ha normális és van valakie akkor sem fog veled máshogy viselkedni mint azelött h megmondtad neki (remélem érthető és nincs túl hülyén megfogalmazva de ha igen akk bocs)
2014. máj. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem mintha meg merném neki mondani...de azért köszi :)
2014. máj. 3. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!