Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vinni akarok egy lánynak...

Vinni akarok egy lánynak májusfát. Az a baj hogy panel házban lakik, az első emeleten. Hogy tudnám megoldani?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 27. 22:43
 1/3 claypool válasza:
100%

Szerencséd, mert anno állítottam, illetve segíttettem állítani ilyen fát, ezért elmondom hogy hogyan kell.

Hozzávalók: 1 darab kivágott, lábszár-vstagságú, 5-6 méteres fa.

színes szalagok, 1 üveg pezsgő, csoki, miegymás, ásó, 3-4 db tégla.

A fát (gondolom vágod) le kell kérgelni, ágakat, lombot pedig a tetején kell hagyni. Az erkély az 1. emeleten van, az patent, az azt jelenti, hogy az erkély elé egy olyan 100-120 centis gödröt kell ásni, a gödör szája legyen az erkély felé szélesedő, ez az állításnál fontos lesz.

Feldíszíted a fát, rákötözöd a pezsgőt, a csokit meg amit akarsz, (van ahol szép koszorút is tesznek rá), majd a feldíszített fát (baráti segítséggel, +2 fő) beleállítjátok a gödörbe, kalkulálva azzal, hogy a fa csúcsa így az erkéllyel egy magasságban lesz. Persze ezt nagyon halkan, és éjjel. a téglákkal kibélelitek a gödör fala és a fa törzse közti réseket, az se baj ha a tégladarabokat keményen beledöngölitek a földbe.. ez a fa rögzítésének a része.. ezután úgy temessétek vissza a gödröt, hogy 4-5 lapát föld után egy vastagabb fadarabbal (az se baj ha az a májusfa törzsének levágott része) a földet beledöngölitek a gödörbe. egészen addig, míg a fa stabilan nem áll, közel az erkélyhez, hogy a menyecske észrevegye! :) Ne legyen túl hosszú a fa, hogy a második emeleti erkélyig érjen, és Szedlacsek néni benézzen valamit, de túl alacsony se, hogy szegény menyecske ne vegye észere. A fa méretén egy magatokkal vitt fűrész segítségével "állíthattok". Hajrá, várom a beszámolót, esetleg képet! :)

2014. ápr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hmmm. Elég komoly tanács! :) Lehet megcsináljuk amit írtál és aranyos vagy hogy leírtad ezt az egészet! Ha jól tudom épp van az erkélyük előtt egy fa. De holnap még körülnézek jobban. Vagyis nem is az erkélyükhöz kellene állítani hanem az ablakához mert az pont az erkély mellet van. De én arra gondoltam hogy ahol bejárnak a lépcsőházba magyarul az ajtón ahol lejönnek oda állítani egyet és ráírni a nevét. :)
2014. ápr. 28. 21:16
 3/3 claypool válasza:
Az sem rossz ötlet. A lényeg, a csajnak állatira jól esik, állítani meg buli, főleg a sok ügyetlenkedés, és a műveletet végigkísérő alkoholizálás miatt! :)
2014. ápr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!