Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Léteztek vámpírok? Vagy...

Léteztek vámpírok? Vagy lehet, hogy van még belőlük?

Figyelt kérdés
furcs dolgok történnek velem mostanában. a szemfogaim mindig is hegyesebbek voltak mint másoké, de ez soha sem zavart. de egy ideje néha azt veszem észre, hogy valamibe bele kell harapnom, mert megőrülök. bizsergő érzést érzek a fogaim körül és borzasztóan kívánom, hogy valamibe beleharaphassak. tegnap a barátommal filmeztünk amikor ismét rámtört ez az érzés, és elkezdtem harapdálni a száját, a nyakát, amit szoktam máskor is csinálni hülyülésből, de nem úgy, hogy neki fájjon. de most azt mondta, hogy fáj és megijedtem...és poénból meg is jegyezte, hogy még ő sem látott ilyen hegyes fogakat. és egy idő után amikor elmúlt ez a szükségérzetem, megkérdeztem tőle, hogy most milyenek a fogaim, mert úgy éreztem, hogy nem olyan élesek. és ő is azt mondta, hogy másmilyenek....
2014. ápr. 28. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés itt létezik milliós példányszámban, de vámpírok nem léteztek, nem léteznek, s nem is fognak létezni.
2014. ápr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de ha eddig nem vérrel táplálkoztál akkor nem valószínű. Amúgy vámpírok nincsenek ezt értsd megy. Ez csak egyfajta furcsa vágy. Az hogy hegyesek a szemfogaid nem jelent semmit. Egy csomó ismerősömnek rohadt hegyes és mégse hiszik magukat vámpírnak. Az meg hülyeség hogy változik s mérete. Azt csak beképzelitek, mert ha az ember rákoncentrál valamire akkor képes olyat beképzelni ami nem is olyan.
2014. ápr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!