Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hízni szeretnék, milyen...

Hízni szeretnék, milyen gépeket használjak a kondiban?

Figyelt kérdés

Egyszer már jártam konditerembe, de feladtam. Most viszont megpróbálom mégegyszer. Tehát ha hízni szeretnék, és még véletlenül sem fognyi, milyen gépeket, hogyan, mennyi súllyal, és milyen gyakran érdemes használni? Gyors anyagcserém van, szóval nem olyan egyszerű ez az én esetemben... De mellé iszok protein italt is, meg elkezdek hizlaló, de egészséges kajákat is enni.

16/L



2014. ápr. 28. 19:22
 1/2 dirtboy ***** válasza:

te nem hízni akarsz hanem izmosodni.

a hízásnak semmi értelme sincs,nem leszel szebb a zsírtól,az izom ad szép alakot és maradsz mellet egészséges is.

ezt olvasd el vagy a sárga kapszula című könyvet /fent van neten/

[link]

az oldalon találsz kezdő edzéstervet is és minta étrendeket.


ha lesz utána kérdésed akkor kérdezz.

2014. ápr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én itthon szoktam edzeni. pl azt vettem észre ha fehérje tartalmú ételek után csinálok pár guggolást, il súlyzózást arra a területre ráépül egy kis husi. :) és igy apránként hízok
2014. máj. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!