Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem találom a helyem ebben az...

Nem találom a helyem ebben az országban, ahova születtem, mennék máshova, de ismerős nem segít, bár tudna, milyen esélyeim vannak ismerős segítsége nélkül?

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Én meg gondolnám kint se család, se barátok, se ismerősök.

Ha kifogysz a pénzből nem ugorhatsz fel senkiehez 1 vacsira.

2009. dec. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pakolj össze és indulj el valahova. Majd lesz valami. persze csak ha beszélsz valami nyelvet is.
2009. dec. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elsődleges célpont angol nyelvterület, mert angolul beszélek, ovi óta tanulom-használom, az kb. 20 év.

Nem számít, hogy egyedül lennék, hiszen a családra így is alig számíthatok, egy hatalmas de széthúzó család...

Az emberek, akiket itt olvasok, az utcán, akiket látok, egyszerűen nem érzem jól magam ebben a nyomott légkörben, jártam már külföldön 1-2 alkalommal, itt olyan, mint egy folyton kalitkában élő madár, akit sose engednek ki, amint határon túl voltam, sokkal szabadabbnak éreztem magam, és jobb volt a közérzetem is.

2009. dec. 24. 23:23
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Most ne ilyedj meg, de azon nem gondolkodtál még el, hogy a föld 1 hatalmas kalitka?
2009. dec. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Szerezz neten ismerőst külföldről, nemzetközi chat oldalon például, akihez ki tudsz menni egy kis időre, és máris van valaki, akire valamilyen szinten számíthatsz... elsőre így ez jutott eszembe. Nekem volt 2-3 ilyen trécselőpartnerem, ugyan végül nem találkoztunk, de így informálódhatsz az ottani fílingről is. :)
2009. dec. 25. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
01:09 - Már úgyse tud senki lebeszélni. Tudom, mit tapasztaltam.
2009. dec. 25. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!