Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kérhetek véleményt a tumblr-öm...

Kérhetek véleményt a tumblr-ömről? (lent)

Figyelt kérdés
[link] - őszintén, ha kérhetem!:)

2014. ápr. 29. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Tucat. Ez az első szó, ami az eszembe jutott róla. Tucat. Hatezer hasonlóan semmitmondó, unalmas, érdektelen tumblr van. De lehet, hogy hatvanezer vagy hatszázezer. Mindegy.


Összelopkodott képek, bugyuta bölcsességek mindenhonnan összemásolgatva. Tipikus tini-baromság. Nem egyedi, nem érdekes, Nem mutat semmit belőled. Vagy ha igen, az még rosszabb - akkor te is egy unalmas tucat-ember vagy.

2014. ápr. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát. .egyestől megkaptad az őszinte választ, az biztos :)

Nos.. a képek nem nagyon fognak meg engem, olyan átlagos...

Szeintem ez egy fasza tumblr: [link]

2014. ápr. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
tuuuucat mint az állat.ráadásul ez a betűtípus...idegölő,meg se próbálom elolvasni.
2014. ápr. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is csak ennyit tudok mondani, mint az előttem szólók, egyébként nincs vele semmi baj, nyugodtan csináld, ha téged boldoggá tesz, de tényleg.

Nekem vagy akkor jön be egy tumblr, mikor az illetőnek kicsit izgatóbb, változatosabb érdeklődési köre van, tehát valamilyen szinten egyedinek mondhatjuk a blogját, vagy a saját ötleteit, munkáját tölti fel, azt mindenképp tudom értékelni.

2014. ápr. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ismerlek:))))))))))))))))))))
2014. ápr. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Stewartnagybácsi válasza:
Hát igen.. Nem egy témáról szól.. Ha külön külön akarnál szedegetni a lényegét akkor körülbelül 400.000.000 fajta stílus lenne.. Egy valamiről szóljon és önmagadról.. ne pedig ilyen hülyeségekről.. De nyugi én is így keztem.. Jobb lesz majd idővel.. Amugy a zene sem illik oda.. de ha bejelölsz skypeon akkor tudok segiteni. skypeom.: balazsbence88
2014. máj. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik :) Nem értem miért hívjátok tucat tumblr-nek.Akkor azt mondjátok,hogy ő is tucat? Ez olyan tumblr ahogy látom ahol nem félsz magad lenni:)
2014. máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: a betűtípust tényleg irritáló,viszont örülök,hogy nem magától indul el a zene.
2014. máj. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!