Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kérhetek véleményt tőletek?

Kérhetek véleményt tőletek?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyik költő hitte magáról azt hogy nem szeretik, Ady Endre vagy József Atilla(?) De amikor verseiket olvasom,megkönnyezem. Visszamennék az időbe ,és valahogyan megcsináltam volna ,hogy találkozzak velük és tudassam velük hogy van aki szereti őket. Mert ilyen nagyszerű embereket kár lett volna elveszíteni! Ez nem szerelem,nem bizony!Nem is tudom ,hogy mit nem adtam volna azért,hogy egyszer mosolyogni láthattam volna Ady Endrét,vagy József Atillát.Mit csináljak törődjek bele?! Tizenéves lány vagyok,aki nagyon érzékeny és át tudja érezni azt amit mások éreznek, és nem vagyok nagyképű, vagy egoista,akárhogy hallatszik írásomon keresztül. Depis sem vagyok. Érzem hogy tudtam volna őket szeretni,de már késő ,telt az idő ,és én is másik házba születtem,későn... Ezt nem tudom bevallani senkinek,mert kiröhögtek volna. Ez egy vallomás az emberek felé,de nem tudom megmondani hogy hová való. A cím sem ide tartozik ,mert jobb címet nem tudtam volna adni ennek. Vegyes érzelmekkel telt semmilyen ember lennék én(?!) Ez gondolom a szerelmi életemre is hatással van, nem fogok találni embert aki így elfogadna és megértené szívem gondjait, bajait.Tudnék szeretni én ,de nincs kit. Vannak szüleim ,és egy bátyám,de ez az én szeretetemre kevés. Szeretve jobb lenni vagy szeretni(?) Fiatal korom ellenére,szeretem a ragtime-ot,jazzt,swinget és egyéb műfajokat.Én ilyen vagyok,nem tehetek róla.
2013. máj. 1. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Véleményt kérsz, de mégis miről, a személyiségedről? Én nem igazán tudom átérezni mások baját, főleg nem költőkét. Az meg hülyeség hogy senki se fog így szeretni. Az se sokat számít hogy milyen zenét szeretsz.
2013. máj. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen erről kérek véleményt. Köszi
2013. máj. 2. 15:03
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem józsef attilára gondolsz, és ilyenekből nem tudjuk, milyen ember lehetsz, de mivel még fiatal vagy, szinte biztosan sokat fogsz még változni.


tulajdonképp én se értem pontosan mi a kérdés, de attól tartok te sem tudod mit akarsz.

2013. máj. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!