Hogy folytassam?

Figyelt kérdés
Elkezdtem írni egy történetet, de pár oldal után vontatott lesz. Valamint bármikor belefogok egybe, bajban vagyok, mert elég döntésképtelen vagyok, sajnos. Például a nevek. Mindig angol neveket írnék, de sose jut eszembe semmi. A helyszínről fogalmam sincs. Magyar helyet semmiképp se szeretnék, saját helyet kitalálni sok idő, én meg szimplán csak írni szeretnék. A külföldi helyeket pedig nem ismerem igazán. Néha jön az ihlet, aztán megint abbahagyom az írást és nem folytatom amit elkezdtem. Ezek a problémáim. Szerintetek hogy oldhatnám meg őket? Értelmes válaszokat kérek! Köszi!

2014. ápr. 29. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ott a Google street view, kiszúrsz egy helyet akárhol és körbejárod.
2014. ápr. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is jártam így, csak én vers írással. Mostanában is történik velem ilyen, de már nem esek pánikba. Amikor jön az ihlet írd le! Ne aggódj, ha egy ideig nem megy vagy éppen szünetet tartasz! Ha nincs ötleted, böngéssz egy kicsit a neten vagy sétálj egyet és hátha eszedbe jut valami :) Szerintem nem olyan nagy baj ha pl olyan városokat teszel bele a történeteidbe amit mindenki ismer (New York, Paris) attól még lehet különleges. Remélem tudtam segíteni
2014. ápr. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2014. máj. 20. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!