Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit készítsek anyák napjára...

Mit készítsek anyák napjára anyukámnak?

Figyelt kérdés
Milyen itthon elkészíthető dolgokat tudtok amiket könnyen el is tudok készíteni.Valami szép de könnyű.
2013. máj. 3. 16:46
 1/3 anonim válasza:
Nem otthon elkészíthető, de én egy hatalmas csokor tulipánt vennék neki :) Amúgy szalvétatechnikával szép dolgokat lehet alkotni.
2013. máj. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Egy 3 nagy csokor orgonát szedtem a kertünkből anyának és csináltam ajándék doboz technikával dobozt és abba beleraktam a nyakláncot amit készítettem neki rózsaszín madzaggal és rá rózsaszín gyöngyöket kb 5 db összesen.
2013. máj. 5. 13:53
 3/3 Angi11 válasza:

Tudom ezt a kérdést tavaly tetted fel,de úgy mint tavaly ,ost is holnap lesz az anyák napja ,ha még nem tudod mit tegyél remélem itt magadra lelsz én ezt csinálomÉn szedek szirmos virágot,kitakarítom a lakást,és elszórom s szirmokat! Ágyba viszem neki a reggelit! A kedvence a kefír,olyat is kap! Készítek neki bögrés sütit!Nagyon egyszerű és mikróban készül el!Nézz utána az Interneten.

Majd csinálok neki képeslapot.Veszek neki Raffaello-t azt nagyon szereti, és az többet mond minden szónál :) Majd ezeket különböző szobákban elrejtem, és kis cetlikkel odaírom pl.:most menny a konyhába,másik cetlire:Nézz bele az előszobába stb.Szerintem örülni fog neki!

2014. máj. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!