Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális, hogy egy olyan...

Normális, hogy egy olyan férfiba vagyok szerelmes akit nem id ismerek?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik, bejön, "szerelmes vagyok" Szirmai Gergőbe.( Hollywood hírügynökség)

Nem telik el úgy nap, hogy ne nézném meg a videóit, vagy a képeit. Szinte mindíg csak rá gondolok. Azért nem értem miért tetszik annyira ,mert már nem vagyok 12 éves kis csitri, hogy ennyire "rajongjak" valakiért. 19L



2014. máj. 2. 15:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért!! :)
2014. máj. 2. 15:57
 2/12 anonim ***** válasza:
Persze, van ilyen.
2014. máj. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Esetleg keresd fel őt, ismerkedjetek meg, hátha te is bejönnél neki! :)
2014. máj. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szerintem nem venne komolyan :/

Gondolom több lány is megkereste már ilyenel...

Csak nekem tényleg nagyon bejön!

2014. máj. 2. 16:47
 5/12 anonim ***** válasza:
Gergőnek van egy kisugárzása, nem hülye, és egész értelmesen néz ki. Nekem is tetszik, de azért nem zúgnék így bele képernyőn keresztül. Normális dolog egyébként, sok tini átél ilyet, gyakran idősebbek is. Nem kell emiatt rosszul érezned magad. Vagy felveszed vele a kapcsolatot valahogy, hátha összebarátkoztok, aztán ki tudja, vagy igyekszel elfelejteni.
2014. máj. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kicsit hülyén érzem magam, mert még ilyen nem fordult velem elő, ahogy írtad is, hogy képernyőn keresztűl belezúgom valakibe...
2014. máj. 2. 17:15
 7/12 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Ne érezd magad emiatt rosszul, előfordul. Nagyon közvetlen a nezőivel, cuki, okos, nem egoista, ami jó, mert elég híres már ahhoz, hogy legyen miért nagyképűnek lennie. Persze, attól még nem kéne belezúgni, de előfordulhat, hogy pont olyan lelki állapotban vagy mostanában, hogy ez is elég.

2014. máj. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Nem tudom mi miatt tetszett meg, de lehet kicsit el kéne felejtenem, mivel ez úgyis reménytelen... Csak hát nem birom...

2014. máj. 2. 18:05
 9/12 anonim ***** válasza:

Gergő egy elég jó vlogger, jókat mond filmekről, de a vlogja kellően személyes kell legyen ahhoz, hogy a hibái is átjöjjenek.

Főleg a számítógépes csatornáját javaslom erre a célra. Próbáld meg a hibáit keresni, aztán rájössz, hogy ő is csak emberből van.

2014. máj. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ő is csak ember és vannak hibái ( mint mindenki másnak) nem mondtam, hogy tökéletes csak azt, hogy nagyon nagyon megtetszett. :)Y
2014. máj. 3. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!