Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátnőm szerelmes lenne a...

A barátnőm szerelmes lenne a saját bátyjába?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel majdnem 6 éve barátnők vagyunk de már régebben is észre vettem rajta hogy nagyon sokat beszél a bátyjáról aki 2 évvel idősebb nála. Általában inkább csak szidja de látszik rajta h nem gondolja komolyan......És most feletébb furcsa volt az hogy múltkor elmentek strandra ilyen családilag és engem is meghivtak de a bátyja nem jött , és egész végig a strandon szótlan volt meg ilyesmi meg emlitettem neki egy filmet amiben testvérszerelem van akk mondta hogy beszéljek még neki erről a filmről....(tudni kell róla h utál tévézni).És amikor a suliban csak ugy elmegyünk a bátyja mellet szótlaan lesz és mintha zavarba lenne.....és már kezdek nagyon aggódni érte.

Megtudnátok mondani hogy ez amit észre vettem tényleg valami érzések a saját bátyja iránt vagy az én paraniám? Előre köszi a válaszokat.



2014. máj. 3. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Az igen !! Szerelmes lehet vagyis így ki következtetni nem nagyonlehet !
2014. máj. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

elejthetnéd neki kissé "poénkodva" h: úgy beszélsz, mintha bele lennél esve... v h: ennyire ne legyél belé szerelmes


figyeld hogyan reagál, beszéljetek srácokról, ha bátyjához méri őket, az is egy jel...


ha pedig nagyon nem tudod hová tenni már, kérdezz rá, mond el neki, h kicsit fura és semmi rosszat nem akarsz amúgy

2014. máj. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De az van hogy néha mondani szokta hogy tetszik neki egy srác de valahogy azok a srácok akik neki tetszenek eddig mind a bátyja évfolyamtársai vagy osztálytársai voltak....és amugy istenigazából nem látom rajta h azok a srácok akiket mond tényleg tetszenének neki...
2014. máj. 4. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!