Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 évesen dolgozhatok itthonról?

14 évesen dolgozhatok itthonról?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy még nem lehet ennyi idősen elmenni dolgozni, de utánanéztam pár munkának, és rengeteg olyan volt, hogy mondjuk otthonról kell e-mailt küldeni meg ilyenek.

Lehetséges ez?Vagy tudtok ajánlani valami jót? Nem a kedvenc sztáromat szeretném külfüldön meglátogatni, és nem is az új koronámra gyűjtök. A családomnak szeretnék segíteni.

Köszönöm a válaszokat előre is!:)


2009. dec. 26. 00:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az internetes otthoni munkák 90-99%-a átverés!!!
2009. dec. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2009. dec. 26. 01:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy érti, hogy az internetes otthoni munkák 90-99%-a átverés. Máshogy nem lehet érteni:P
2009. dec. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagyis raszednek, nem lesz semmilyen munkad. :DD figyelj, ha mindenkeppen segiteni akarsz a csaladodnak vallalj konnyebb munkat. pl. kutyasetaltatas, bebiszitterkedes. Vagy forditasok, ha tudsz mas nyelven is.
2009. dec. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az az e-mail másolós munka, amit te is írtál az annyiból áll, hogy te befizetsz 600 Ft-ot és utána te küldözgetsz olyan e-mail-eket, amik után neked küldik a 600 Ft-ot, tehát a "munkának" nincs semmi értelme, és illegális is. Ez az átverés.
2009. dec. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

A fordítás és a bébiszitterkedés jól hangzik.:)

2009. dec. 26. 17:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Bébiszitterkedés? 14 évesre nem bízna rá senki sem egy 4-6-8 éves gyereket!


Fordítás: Ha 14 évesen már perfekt beszélsz idegen nyelven? Szóban még okés, ha jó a nyelvérzéked, vagy egyik szülőd idegen ajkú. Na de a nyelvtant is jól tudod?

2009. dec. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kutyasétáltatás lehet reális, ha van olyan ismerősöd, aki rádbízná, de azért nem célszerű dobbermannal vagy pitbullal kezdeni, hanem egy kisközepes kutyával célszerűbb. De ezzel nem lehet olyan nagyon sokat keresni. Amúgy meg 14 évesen szerintem amúgyis inkább a továbbtanulásra kéne koncentrálni. 15 évesen majd jobban lehet diákmunkára menni, de azok közül nagyon kevés az otthon végezhető.
2009. dec. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kutyasétáltatás, szórólapozás, takarítás. nyáron kerti munkáék..
2009. dec. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!