Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Irjak neki? (...

Mit gondoltok? Irjak neki? ( többi lent)

Figyelt kérdés
a legjobb baratnommel osszevesztem amiert engem es az anyukámat i mindennek elhordott majd veletlen megosztotta facebookon..az en reakcióm se volt valami jó...mert én is irtam neki egy szép levelet..es nem sokkal kesőbb viberen irt nekem hogy bocsi..majd holnap megbeszéljük..azóta nem irt eltelt 3 nap..láttam hogy újra van facebookja viberről meg letörölte magát..
2014. máj. 4. 13:34
 1/1 anonim válasza:

Szia! Én a helyedben nem írnék neki semmit. Ha rólam lenne szó és a legjobb barátnőmről, nyilván oka lenne, ha elhord mindennek (és az édesanyámat is).

Ilyen esetben magyarázatot várnék, vagy bocsánatkérést - egy normálisat, nem annyit, hogy "majd megbeszéljük". Tapasztalat, hogy az ilyen mondatok, amiben benne van a "majd", az kb. egyenlő a semmivel.

Ha AKARNA, szerintem már jelentkezett volna.


Persze van egy olyan lehetőség is, hogy szégyenli magát a történtek miatt, és azért nem ír.

De nálam a LEGJOBB barát nem ilyen...


Ezt nehéz egyébként így megmondani, nem ismerjük a körülményeket és Titeket sem. Mindenesetre azt tudom, hogy nálam kiesne a legjobb barát kategóriából az, aki szid engem és az anyukámat. Ahogy én sem szidnám soha a legjobb barátom édesanyját!

2014. máj. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!