Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Van egy lakás, ami tetszik...

Van egy lakás, ami tetszik is, másfél szobás, és Zuglóban van, ami nekem tetszik, mint környék, az ára sem olyan vészes. Viszont azt írják, hogy pinceszinti lakás. Nekem ez nem hangzik túl jól. Ti mit gondoltok erről? Ez nem probléma?

Figyelt kérdés

2014. febr. 15. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! A fogalmakkal tisztában vagy-e? Mert ha igen, nem kérdeznéd. Pinceszint, ahogy a nevében is benne van, olyan lakás, ami a földszinttől alacsonyabban fekszik. Gondolom van néhány lépcsőfok, amin le kell menni. Ha téged nem zavar, hogy mindenki belát a lakásodba, az ablakokon valószínűleg rácsok vannak (a betörők miatt), eleve sötétebb, akkor nyugodtan meg lehet venni. Gondolom azért, vásárlás előtt csak megnézed, hogy néz ki.
2014. febr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

pont azért kérdezem, mert nekem nem szimpatikus az, hogy ennyire lent van, elég félős vagyok...

persze, hogy megnézném :)

2014. febr. 15. 17:28
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebben penészednek.
2014. febr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nedvesebbek, részben a páratartalom magas, részben meg a sohasem tökéletes víz elleni szigetelés miatt a padlószintnél vagy az oldalfalakon könnyebben indul meg salétrom kiválás, nedvesedés, vakolat leválás. Csőtörésnél és nagyobb esőzésnél valószínűbb a vízzel való elárasztódás.
2014. febr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Mikor lakásvásárlásnál tartottam, én is jártam pincelakásban, belülről viszonylag barátságosnak tűnt. Egy egyetemista lakott benne, akinek a szülei vásárolták és az egyetemi évei alatt lakott benne. Olcsón vették és a célnak megfelelt. Ám hosszú távon laknék olyanban, sőt utolsó emeleten sem.
2014. febr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

Előző vagyok, helyesbítek:

...hosszú távon NEM laknék olyanban...

2014. febr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el.
2014. febr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

az ára nem vészes? mihez képest? egy normális lakáshoz képest persze nem, de azok nem a pincében vannak, hanem legalább a földszinten, jobb esetben emeleten.


max érdekességképp nézd meg a lakást ha már ennyire bejön, de meg ne vedd, mert szívhatsz vele elég keményen.

2014. febr. 16. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, megnyugtattatok, hogy nem csak én vagyok ilyen igényes :)
2014. febr. 16. 18:41
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szuterén??

Ezt a kifejezést jellemzően Bp.-en használják, ezzel "szépítik" a hasonló kialakítást.

Érdekes, kisebb városokban abszolút ismeretlen, mert eladhatatlan lenne.

2014. febr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!