Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha kitörne a zombi apokalipszi...

Ha kitörne a zombi apokalipszis, ti mit csinálnátok? Úgyértve miket gyűjtenétek?

Figyelt kérdés
Fegyverek,biztonság,élelem,barátok,család? :)
2014. máj. 4. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Zombigont ahogy Carlos a Big Time Rush-ban es zold izben :D
2014. máj. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elősször ugye mindenki bepánikolna..van aki egyből feladja..stb.Én elösször összegyűjteném a családot,olyan barátokat akikben van erő,és bízok bennük.Utána fegyverek: Magyarországon nem igen találsz lőfegyvert..de hogyha találnák is,csak pisztoly de rengeteg.Itthon meg van kalapács,csavarkulcs,balta..szóval pipa.Kaja: Telepakolnák egy táskát tartósabb ételekkel.:konzerv.stb. Biztonság: mivel kisvárosban lakok kicsi minden,a zombik csoportokban járnának szóval keresnék egy olyan részt ahol pont kevés zombi járkál.Ezután a sorstól függ,sikerül-e,vagy nem :)
2014. máj. 4. 13:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Futócipőt. Amíg van aki lassabb nálad, nem kell félned.
2014. máj. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Hengerelőhereverem ***** válasza:
Haha, dohányboltok, cukor és só felraktározás és konzervek, aztán gazdag leszel a újvilágban :D
2014. máj. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én elmennék a vadászboltba s gyűjtenék fegyvereket nekem s társaimnak, esetleg macsétát, katanát, hangtompítós pisztolyt ha van a boltban, mert ugye a hangos zaj odavonzza a zombikat és az nem jó, de egyébként a félautomata sörétes a kedvencem, a kedvenc pisztolyom a Colt Python 357-es Magnum, bár ezek mind hangosak.

Elmennék a szupermarketba is, főként konzerveket gyűjtenék, mert azok sokáig elállnak.

Valami páncél féle is kéne, úgy nehezebben harapnak meg.

2014. máj. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 peti csonka válasza:
Én azt csinálnám összepakolok a táskámba elmegyek a coopba kirámolok mindent főleg az innit meg a konzerveket és azután fegyvereket keresnél mert mi faluba lakunk és ott van fejsze,kés,lapát stb. páncél meg legfejeb ujság kb 3 a kézre lábra vagy vas és akkor sérthetetlen leszek. De öszeszedem a csapatot akik a barátjaimból és a családomból állna meg leszenek ellenséges csapatok szóval azokat meg kell rémiteni mint pl házikészitésü fegyver ami machete és stb és akkor lenne egy helikopter és biztonságos hejre szálitanak minket és ujra kezdődik a világ. vagy nem
2014. máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

én egy baráti csapattal be barikádoznánk magunkat valami bevásárló központba vagy egy nagyobb üzletbe pl miskolcon a volt cora nevű üzletbe.

Először azokat az élelmiszereket fogyasztanánk el amik pár nap múlva tönkre mennének (pl kifli,péksütemények).

Ha ezek elfogytak akkor már jöhet a többi tartósabb is.

Én szerintem egy ilyen helyen akár évekig is túl lehet élni.

2014. okt. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én bevetném magam a suliba, felhalmoznák kajákat, lopnék fegyvereket, összegyűjteném a túlélőket (attól függ, kik azok) és szereznék mindent, amui kell, machete, katana, fejsze, csákány, csirke, marha, birka, macska az egerek ellen, bicikli, rollerek, tioaceton az ellenséges túlélők ellen, jönnek fosztogatni, kidobunk egy tioaceton-gránátot, beleszagolnak a levegőbe, oszt elájulnak, molotov-koktél, suriken, láncfűrész, ha ha nincs a húsukban a vírus és nem rohadt túlságosan akkor megölt zombik hasznosítása macska kajaként... fáklya, géppisztoly, puskapor, zombielterelésre puskapor dobozban, gyújtózsinórral... Asszem jól el tudnék éldegélni
2023. jan. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!