Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vettem egy Kawasaki zxr 250...

Vettem egy Kawasaki zxr 250 tipusú motort, az a gond hogy a forgalmában 36kw szerepel, de a jogsim meg csak 35 kw-ig szól. Meg lehet valahogy oldani hogy 35 legyen?

Figyelt kérdés
2014. máj. 4. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
vannak olyan helyek ahol a forgalmit a két szép szemedért olyanra cisnálják amilyenre kéred persze tanácsos ésszel kérni mert ha mindkét szemed elveszik hogy fogsz vezetni
2014. máj. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ennek biztos van egy legális módja is. Hallottam olyat, hogy egy R6-ot ami 91kw "legolytották" 35kw-ra! És vezethető A2-es jogosítvánnyal.
2014. máj. 10. 01:07
 3/3 anonim válasza:
Igen megoldható a lefolytás de nagyon költséges, mivel csak a gyár által meghatározott szelepeket lehet berakni és ez minden modellnél egyedi.Ha a lefolytás meg is van.Akkor újra műszakiztatni márkaszerviznél,törzskünyv,talon,ITP vizsga új.Ennek az összegnek a töredékéből megúszod,ha megtudod beszélni valakivel,hogy elintézze a papírokat.Tudok valakit aki egy Kawa ZX6R 98kw-os motort intézett el így.Azt mondta,hogy elhagyta a talont és a bácsikával megbeszélték a "véletlen" elírást.
2014. máj. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!