Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azok a szinkronszínészek,...

Azok a szinkronszínészek, akik horror filmet szinkronizálnak, nem szoktak félni?

Figyelt kérdés
Mert ugye a szinkronizálandó filmet a stúdióban található képernyőn nézik, ilyenkor megijednek, vagy hogy van? Vegyük például a Fűrészt, ahol vannak véres jelenetek, vagy a Baltában is, és ilyenkor mit csinálnak? Ha megijednek a filmtől, akkor pszchihológushoz mennek? Gondolom nem válogatnak, ez a munkájuk része.

2014. máj. 5. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért félnének hisz csak egy film :D

Amúgy szerintem megnézik előtte a filmet és utána szinkronizálják.

2014. máj. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is ezen gondolkoztam! Én biztos félnék valamennyire. Amúgy nem hinném, hogy megnézik előtte, nincs azoknak semmennyi idejük, azonnal bele a lecsóba, aztán majd lesz valamilyen a munka.
2017. márc. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát a helyzet az, hogy de igen. Szoktam félni. Az első horror filmem ha jól emlékszem 2015-ben volt. A Libabőr. Még egyszer hangsúlyozom, hogy az első horrorfilmem. De már 2010 óta szinkronizálok, azaz 10 éves korom óta. De ami eléggé megviselt az tavaly volt a Vaksötét, ahol én voltam Alex magyar hangja (Dylan Minnette). És gyakran van olyan, hogy megy a film én mondom a szöveget és semmi máson nem jár az eszem, csak azon, hogy a színész, akinek a hangját kölcsönzöm: mekkora egy sz*r. Ez elég gyakran megesik velem. Vagy az Alex és bandája. De mondhatom akár a Violettát és még sok mást. Hát... Inkább hagyjuk is.

De ugyan ez a helyzet az Operett, a Víg és a Madách Színházban is. Csak így halkan súgom meg, hogy egy két kollégámat úgy fejbe bírnám verni. XDD


Ismert szinkronszínész lévén gyakran keveredem olyan helyzetbe, hogy megyek a metróban, telefonálok, az emberek pedig megbámulnak a hangom miatt. Vagy a boltban, ahol még nem jártam. ,,Őőő izéé...nem szinkron?". Mondom: De. És?

Szóval ez az, ami zavar engem. Nem vagyok egy közvetlen típus, sőt.. Beképzelt és flegma vagyok de sajnos ilyennek kell lenne. Gyakorlatilag elvárják a színészektől, hogy ilyenek legyünk. Mondván: megtehetjük...

Na de a válasz a kérdésedre: igen, szoktunk félni. Gondold bele magad a Fűrész szinkronszínészeinek a helyébe. Bár én még csak akkor kezdtem ismertté válni, ők már megtapasztalták a durva dolgokat. Bár a fűrész inkább undorító, mintsem félelmetes.

2017. máj. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!