Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan horror film amit...

Van olyan horror film amit akárki néz meg biztos hogy félni fog?

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
ördögűzés emily rose üdvéért
2013. márc. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 AccountManagerkovács ***** válasza:
40%
Ideglelés
2013. márc. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Pokolba taszítva.
2013. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Két nővér

A fekete ruhás nő

2013. márc. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

A két nővér nagyon jó film, de nem félelmetes, hanem nyomasztó.


Ilyen horror pedig sajnos nem igazán van. Mindenkinek más az ingerküszöbe. Én régóta keresek igazán félelmetes filmet, de nem jártam sok sikerrel. Egy filmet viszont találtam, ami valóban félelmetes: Dead End.

2013. márc. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen.
2013. márc. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"A két nővér nagyon jó film, de nem félelmetes, hanem nyomasztó. "


Ez bizony így van. Nekem ez volt a második legnyomasztbb a Yogen(előérzet) után.


Egyébként kérdező,nem valószínű.Mindenki másmilyen,van,aki semmilyen filmen nem ijedezik.Az is más kérdés,hogy nem is mindegyik horror félelmetes,van ami csak szimplán nyomasztó.


Én mondanám a Ju-on filmeket,én nagyon féltem rajtuk,de kétlem,hogy mindenki ugyanígy lenne ezzel.Csak egy példa :)

2013. márc. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
van benne igazság hogy mindenkinek más , de egyébként érdekes hogy senki sem említette A Kör-t
2013. márc. 9. 15:39
 9/10 anonim ***** válasza:

Az pont egy olyan,amin sokan nem félnek.Meg attól is függ,hogy melyik verzió.


Én pl az eredeti,japán verziót az egyik legfélelmetesebb horrornak tartom,mert sikerült megteremteni azt a légkört,amit kevés filmnek,meg azon kívül is van benne valami megmagyarázhatatlan...

Viszont az amerikai verzióban csalódtam.


De rengetegen leszóltak engem is emiatt,hogy az eredeti verzió gyenge.Ezért mondom,kinek-mi,a kör sem félelmetes mindenkinek sajnos.

2013. márc. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
58%
senki nem látta a Balta c.filmet?Aki bírja az undort annak ajánlom,tele van belekkel meg....
2013. máj. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!