Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aliexpress dispute nyitása...

Aliexpress dispute nyitása nem képnek megfelelő termék érkezésekor?

Figyelt kérdés

Ha nem a képnek és méretnek megfelelő terméket kaptam azért nyithatok dispute-t? Valamint ahhoz, hogy visszakapjam a vételárat nekem vissza kell valahova postáznom a terméket?

Van valami minimum ár ami alatt nem lehet nyitni vitát?

Mennyi az elbírálási idő?



2014. máj. 6. 19:10
 1/2 anonim válasza:

Persze, nyugodtan nyiss dipute-ot.

Nem muszáj visszaküldened, válaszd azt a lehetőséget, hogy nem akarod visszaküldeni - sokszor így is visszaadják a teljes vételárat, csak azért hogy ne hagyj negatív feeedback-et. ;) Nincs minimálár. Eladótól függ, kb 10 napja van reagálni, ha ne válaszol automatikusan megkapod az igényelt összeget amit megadtál a refund-nál.

2014. máj. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Buccy112 válasza:
Bocsi h ide írok de én hibás terméket kaptam és van még 19 napom a vissza igazolásig. Mit tegyek? 2 napja írok neki és nem válaszol. Bízok benne hogy nem vette még észre az üzenetem de az is lehet hogy nem érdekli. Ötlet?
2015. ápr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!