Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érhet engem emiatt jogi...

Érhet engem emiatt jogi büntetés? (családi házból 2 szintes discot akar az új tulaj)

Figyelt kérdés

El akarom adni a házam, amiben az új tulaj az ország,sőt Közép-Európa legdübörgőbb, és ígérete szerint legmenőbb és leghangosabb discoját akarja beindítani - mindezt egy családi házas lakótelep szívében, annak kellős közepén.

Ha átépíti, szétveri a házat és beindítja a discot itt a családi házas lakótelep szívében, akkor miután kiköltöztem, érhet engem emiatt jogi szankció?



2014. máj. 8. 17:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mert ha igen, akkor nem adom el neki. (Még nem írtam alá semmit.)
2014. máj. 8. 17:28
 2/11 A kérdező kommentje:
Őt a perek, a büntetések se riasztják vissza.Multimilliárdos.
2014. máj. 8. 17:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem. Te eladtad neki, innentől minden felelősség az övé.
2014. máj. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem. Onnantol kezdve hogy alairjatok az adasveteli szerzodest a haz az uj tulajdonose, es minden vonatkozo felelosseg ot terheli.


Egy szorakozohely beinditasahoz rengeteg engedely kell, nyilvan ezeket nem fogja megkapni ha a haz valoban egy lakotelep kozepen van. Annyira hulye meg nem lehet hogy engedelyek nelkul inditja be a helyet, a szomszedok kb. 2 perc utan bejelentik es azonnal bezarjak a dizsit.

2014. máj. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Még nem adtam el, de akkor inkább nem adom el, ha bármi, akár egy hajam szála is meggörbülhet emiatt(igen, arra is gondolok most itt, hogy mivel a házból befolyt összegből az utolsó fillérig lakásokat veszek+ lecserélem az autómat egy újabbra, mert már 6 éves, akkor lefoglalhatják-e a büntetés fejében). Remélem nem.
2014. máj. 8. 17:37
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt mondja, ő tojik az engedélyekre, ahogy kiköltözök, dőlnek a falak... és indul a munka... ráadásul 2 ház egy közös telken...
2014. máj. 8. 17:38
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Te az a fajta ember lehetsz aki a semmibol is problemat csinal.
2014. máj. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szóval 2 ház van azon a telken, és 2. ház a mienk.(egyelőre, még a mienk, a fószer még nem dellálta a lét)
2014. máj. 8. 17:41
 9/11 A kérdező kommentje:
7-es: nem értelek.
2014. máj. 8. 17:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Mit nem ertesz?:) Itt problemazol a semmin.
2014. máj. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!