Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan felnőtt vagy idős...

Van olyan felnőtt vagy idős ember, aki jóba van a mai fiatalokkal?

Figyelt kérdés
Ha minddel nem is de egy részével

2014. máj. 10. 01:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Itt GYK-n belül kérdezed? Igen, én ismerek egyet, de nem nem mondok.. az egészség kategóriában szokott írkálni, azt hiszem 61 éves, de tök jó arc, és sokat segít :)
2014. máj. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy erre gondolsz-e, de én pl 42 éves férfi vagyok és bármily furán is hangzik, a legtöbb haverom huszonéves srác. Velük bandázok, szórakozni járok, stb. Elhívtak a múltkor egyetemi buliba is és mindenki örült nekem. Jó, hozzá tartozik a dologhoz, hogy engem is max 35-37-nek néznek és hozzám is ennek e korosztálynak a lelkivilága áll közel. A saját korosztályommal nem nagyon tudok mit kezdeni, a legtöbbjük családos, teljesen más dolgok érdeklik őket.


Én a mostani fiatalokat meg szoktam érteni, nem bezzegezek, nem kezelem le őket. Jó, lehet, hogy a kérdező nem az én korosztályomra célzott, de én ennyit tudok nyilatkozni.

2014. máj. 13. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!