Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megbízható az Ipon.hu?

Megbízható az Ipon.hu?

Figyelt kérdés
2014. máj. 14. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
igen
2014. máj. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Évek óta rendelek tőlük, eddig nem volt semmi gond velük.
2014. máj. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem ezt,mert neten találtam egy topikot,ahol véleményezik az Ipon.t,és vannak negatív kommentek ahol csupa roszat mondanak róla,másokmeg csakis jókat,aki roszat mondanak róluk főleg ilyen érveket:amíg vásárólsz tőlük és odaadod a pénzed addig jócég,de ha garanciáztatásra kerül sor bármilyen tőlük vásárolt termékkel kapcsolatban akkormár koránsem olyan segítőkészek,és szeretik átverni a vásárlókat,pl ha garaniáztatásra kerül a sor egy termékkel kapcsolatban akkor mindenféle ürügyet keresnek hogy a garancia nelegyen érvényes az adott termékre,máskép fogalmazva átverik a vásárlókat bármilyen módon ha tudják,mások pont fordítva vélekednek róluk s pont az ellenkezőjét állítják róluk,hogy jó megbízhatócég,és nemtudom mitévő legyek én ma kapok egy közel 200000Ft os terméket számítógép alkatrész formájában,és nemtudom ti akik vásároltatokmár töbször tőlük előfordultmár hogy hibás terméket küldtek és az a csomagolásán nemlátszot.
2014. máj. 15. 08:48
 4/5 anonim válasza:
A rendelés és a szállítás része jól működik. Viszont, amikor garanciáztatásra kerül sor bármilyen Tőlük vásárolt termékkel kapcsolatban, akkor már korán sem olyan segítőkészek és szeretik átverni a vásárlókat. Legalább 3-szor rendeltem Tőlük és mind a 3-szor legalább egy hibás termék volt a csomagban. Többször is jeleztem nekik a problémámat az adott termékkel kapcsolatosan de, mindig az volt az indok, hogy a termék hibátlanul működik…. Több gépnél is kipróbáltam az adott alkatrészt és ugyan úgy hibát irt ki!!! ÁTVIZSGÁLJÁK NORMÁLISAN AZ ADOTT TERMÉKET!?? SZERINTEM NEM!!! Szóval érdemes alaposan végig gondolni, hogy érdemes-e Tőlük rendelni. Inkább keres egy MEGBÍZHATÓBB céget.
2017. jún. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nemtudom feltűnt-e de 3 éves kérdés.... bár igaz lehet pont erre a válaszra várt a kérdező a rendeléssel.
2017. jún. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!