Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az Ipon vagy a Pcx a megbízhat...

Az Ipon vagy a Pcx a megbízhatóbb?

Figyelt kérdés
Szeretnék még karácsony előtt új konfigurációt vásárolni.

2013. dec. 17. 17:22
 1/5 NoVa ^^ ***** válasza:
100%

Én eddig mindig az Iponról rendeltem és (lekopogom) semmi gond nem volt egyik termékkel sem.


Egyszer rendeltem a Pcx-ről és elég komolytalanul álltak hozzá az ott dolgozók, később vissza is mondtam.


DE ez az ÉN tapasztalatom, másnak lehet pont fordítva volt.

2013. dec. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom ipon mennyire gyors, de PCX-től ma kaptam hírlevelet, hogy:

1) Összeszerelt számítógépet dec. 17-ig, minden mást dec. 19-ig tudsz rendelni, hogy karácsonyig megkapd


Vedd figyelembe, hogy a megrendelések átfutási ideje 2-3 munkanap, és ha szeretnéd összeszerelve megkapni, a számítógépedet, akkor plusz 1-2 munkanappal kell számolj az átvételig.


Összeszerelt számítógépek rendelésének feladási határideje: december 17. 24.00


Számítógép alkatrészek és minden más rendelési határideje: december 19. 24.00

2013. dec. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
A PCX-et egyáltalán nem nevezném megbízhatónak! Keress rá a Pcx-re, és láthatod hogy sok embert átvertek, nem csak a garanciával. Köztük engem is, de megyek a fogyasztóvédelemhez. Akit átvert a PCX, javaslom hogy menjen a megyei Fogyasztóvédelmi Felügyelőséghez. Az Ipontól még nem vásároltam, de róluk nem lehet ilyen sok "átverés" dolgot olvasni az interneten. A kettő közül mindenképp az IPON a megbízhatóbb.
2013. dec. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
A Pcx egy komolytalan banda én már számtalanszor megjártam velük ezért már nem vásárolok tőlük semmit.Az Ipon azért jóval "megbízhatóbb" legalább is én ezt tapasztaltam.
2013. dec. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Karácsonyra akartam összerakatni egy gépet. Mindkét cégtől kértem infót, hogy meddig rendeljem, hogy biztos megérkezzen. Válaszok:

PCX "Ezt sajnos ebben az időszakban lehetetlen megjósolni, a legjobb, ha mihamarabb megrendeli."

IPON " Én a jövő hét elejét ajánlanám megrendelés céljából, hogy biztosan minden beérkezzen és szerelni is tudják a kollégák. Utoljára 23-án vagyunk nyitva de azon a napon várhatóan rengetegen lesznek. Tehát minél hamarabb rendelje meg ha gondolja."

Ezek után csak az IPON jöhetett szóba még ha kicsit drágább is volt. 2 nap alatt elkészült a gép.

2013. dec. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!