Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki kigyógyult a szociális...

Valaki kigyógyult a szociális fóbiából?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet ebből kigyógyulni?Gyógyszerek?Pszichiáter? És utána minden rendben lesz? Milyen érzés nem kell többé ezt a terhet hordozni?Újra minden normális lesz?Megszűnik az állandó szorongás?Lehet újra barátokat szerezni és normálisan viselkedni emberek között?

2014. máj. 15. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A leggyorsabb megoldás a pszihiáter, de szerintem inkább kezdj több időt tölteni a barátaiddal vagy bárkivel akivel szóba mersz állni és egy idő után elmúlik a szociális fóbiád, próbáld meg
2014. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem akar múlni, de csak rajtam múlik, mikor kezdem el kezelni.

Nagy szerencse, hogy én döntöm el, mert egyelőre hányok az emberektől, már a gondolata is hányinger keltő, hogy közéjük menjek.


Majd ha meggondoltam magam, keresem más társaságát, addig meg mindenki bekaphatja.


Forever alone! :D

2014. máj. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
pszichológus szóba sem jöhet mert képtelen vagyok érről bárkinek is beszélni :/ nem tudom mit csináljak már teljesen kétségbe vagyok esve... 2 hét múlva vizsgázni fogok pár tantárgyból és nem tudom, hogy fogok kiállni 5 tanár elé :/ szerintem szívrohamot fogok kapni :/
2014. máj. 19. 21:32
 4/4 anonim válasza:
Pedig, ha te nem teszel, senki más nem fog tudni segíteni! Szedd össze magad! A pszichológus pedig nem ciki, nem gáz, nyugodtan elmehetsz, fog tudni segíteni. Tudod, honnan tudom? Mert én is jártam nála, ugyanis nekem is ez a bajom, de én elmentem, mert akarok változtatni, ami folyamatban is van. Igaz, nagyon nehéz, én se szeretek sok ember között lenni, mint szociális fóbiás, de végre tettem lépéseket és nagyon örülök neki. Rá kellett jönnöm, ha nem teszek semmit, így maradok örökre, és nemigen akarok örökre így maradni, ezért léptem. Neked is ezt javaslom, Nyugodtan menj el pszichológushoz. Egy biztos, CSAK TE TUDSZ RAJTA VÁLTOZTATNI! Írj, ha van valami. Aztán Hajrá! :)
2014. máj. 28. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!