Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan itt aki már kigyógyu...

Van olyan itt aki már kigyógyult a szociális fóbiájából? Mennyi időbe telt?

Figyelt kérdés
elmesélné? az is írhat nyugodtan aki ebben szenved.
2013. máj. 11. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Még nem... nem merek segítséget sem kérni, egyedül pedig esélytelen :/
2013. máj. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Egyáltalán nem esélytelen. Ugyanazt tudom mondani neked is mint a kérdezőnek. Bármiből kilehet magadat gyógyítani, mert ha az orvos meg tud gyógyítani az azt jelenti, hogy képes vagy rá alapból! Csak rá kell jönnöd hogyan. Tehát meg van a képességed változásra. Szerintem ez a legjobb módszer, mert azért nagyobb elismerést nyújt magaddal szemben ha te magad állsz talpra! Motiváljon az, hogy egyszer úgy is meghalunk és senki se fog emlékezni a kínosnak érzett dolgainkra. Először is ezt az egészet fejbe kell tisztáznod. Nem kell odamenned senkihez se beszélgetni, hanem fejbe rendezd az önbizalmad és a félelmeidet dobd ki a fejedből. Ha ezek meg vannak, akkor már nem kell semmit se tenned alapból felszabadultabb leszel. Azt nem mondom, hogy mindenkivel társasági életet fogsz élni, mert nem is ez a cél. Nem kell mindenkinek megfelelni. Sőt senkinek se kell, csak is magadnak! Találj olyan dolgokat amik motiválnak! Például egy példakép, vagy edzés stb..


[link]

2013. máj. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy ilyen szöveg nem segít... tudom, hogy mit kéne tennem, de nem megy!


Azért köszi, hogy megpróbáltad! :)

2013. máj. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!