Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sátánisták! Kezdő sátánista...

Sátánisták! Kezdő sátánista vagyok, hogy kell használni a sátáni mágiát?

Figyelt kérdés

Kezdő sátánista vagyok és fogalmam sincs hogy hogy kell használni a sátáni mágiát.Azt se nagyon tudom hogy pontosabban mit takar ez az egész.Sokat olvastam a sátánizmusról,de sehol sincs leírva részletesen hogy hogy kell mágiát használni/alkalmazni.Ezen kívül még az átkok is érdekelnének.

Kérlek segítsetek!A válaszokat előre is köszönöm :)



2014. máj. 17. 11:21
 1/6 anonim válasza:

Most őszintén kedves kérdező! Szerinted lesz olyan normális Sátánista, aki leírja a kérédésed alá NYILVÁNOSAN a mágia technikáit?

Ilyen kérdést megfelelő helyen kellene feltenned.

Egyébként is, ide minden szedett vedett idióta összevetődik, szerinted fogsz kapni valakitől autentikus választ?

2014. máj. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szántóvető ***** válasza:
boszorkányokkal kell felvenned a kapcsolatot,ők értenek az átokhoz,a sötét mágiához.
2014. máj. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 elli12 válasza:
Ugyanezt kérdezd privátban és válaszolok.
2014. jún. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bármilyen mágiát végzel az visszafog rád hatni,még ha azt is próbálják meg veled elhitetni,hogy nem .Akármilyen technikát is használsz az te belőled indult ki ,te végezted el ,tehát visszatér hozzád főként az átok a rontás 3x-an.

Ne higgy nekem próbáld ki,csak idő kérdése,de biztos hogy utolér.

2014. júl. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 manuka válasza:

3 válaszoó nem ütt visza . ezt csak a kersztények találtál ki hogy ne hogy használjuk,. a mágia vagy hat a másik embere vagy csak megsemisöl de visza nem patan

akkor semisűl meg ha az adot illetőnek nagyobb a mágikus ereje es erős védődémonal van kapcsolatban

2022. jan. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sátánnak nincsen mágiája úgy tudom, főleg nem átok. Ő a jó megtestesítője.
2022. aug. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!