Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » LoL-ban mit jelent a support?

TheWalkingDead5.évad kérdése:

LoL-ban mit jelent a support?

Figyelt kérdés

2014. máj. 17. 14:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Segítő, támogató. Olyan karakter, ami elsődlegesen a társai asszisztálására való, például gyógyít, valamilyen buffot ad, az ellenfeleket hátráltatja, vagy éppen hozza a saját csapata számára előnyös helyzetbe. Ilyen például Blitzkrank, Lulu, Sona, stb.
2014. máj. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Akkor főleg soraka bár elég nehéz vele:D

kösz a választ

2014. máj. 19. 16:03
 3/13 anonim ***** válasza:
Közel sem csak ő support. A legtöbb mage-el is lehet supportolni. Például Morgana elég gyakori ilyen szerepben is.
2014. máj. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Soraka épphogy nem ANNNNYIRA jó support. Ott a heal meg a silence, de ennél sokkal jobb supportok is vannak.


Szerintem az egyik legjobb Zyra, illetve Nami, Sona.


Eleve szerintem egy baromi nagy csapatharc fordító ulti jó egy supportnál. Jó a csapat heal is, de azért van annál gyilkosabb is :)


[link]


Itt betudod jelölni hogy a supportokat mutassa.

2014. máj. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
47%

A mostani metában semmit nem érnek azok a suppok akik jó sustaint adnak. Talán 4.8ban több figyelmet kapnak.


Jelenleg a legjobbak: morgana, thresh, leona

(talán még braum)


A többivel is lehet alkotni de egy jó support a fenti 3ból és kampó.

2014. máj. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Bullshit :) Egy jó Nami bármikor eltud verni egy jó Leonát. :)


Gondolj bele egy 200+ Main Nami, vagy Sona ne tudna jobban supportolni mint egy ugyanilyen gyakorlott Leona? Ezek most divat supportok, de nem nevezném jobbnak.

2014. máj. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Divat support Lux meg nidalee...


Nézd már meg a tier listát. :'D

Messze ez a 3 legjobb és agyon buffolt. Arról nem is szólva, hogy egy nami és sona mennyire papír és elolvad fél másodperc alatt. Az a kis cc meg nem ér annyit, egy tfben ott a vége.. Nami is jelenleg olyan adck mellé párosítható akik a meta legalján vannak kb.


Akkor már inkább karma...

2014. máj. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nagy butaságokat írsz, de nem is akarok ezen vitatkozni.


Neked ez a véleményed, nekem az.


Az meg, hogy ki mennyire papír... a buildtől, a rúnáktól és a masterie-től is függ.

[link]


Nekem elég népszerűnek tűnik :)

Szerintem amúgy zárjuk le a vitát, mert meddő. Az én véleményemen úgysem változtatsz, én meg nem is akarom megváltoztatni a tiédet, csak nem tetszett a stílus, ahogy leszóltad a válaszomat.


Szóval lazán :) ez egy játék :)

2014. máj. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Emberek! Ha challenger ligában vagytok, ott már talán számít, hogy mi a meta. Valóban Thresh, Karma, Leona, Morgana, ezek most menők a profik körében, de könyörgöm, egy átlagos játékos Soraka jungle-el is simán arathat mondjuk ilyen platina szinten is (az más kérdés, hogy trollpick-elni bunkóság, mert felb*szod vele a csapatod). De tényleg én kifejezetten szeretek ilyen "ritkaságokkal" játszani, a legjátszottabb champem például Swain, de Vladimirt, Veigart is bírom :D Nem kell feltétlenül utánozni a profikat, arról nem is beszélve, hogy még LCS meccsekben is szoktak "kísérletezni". Ez egy viszonylag kieggyenlített játék azért, nem kell pánikba esni ha meglátsz egy Singed topot például (nemrég volt ilyen, de aztán le is hoztam a meccset :D)
2014. máj. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Utolsó, ha eddig miden próbáltad próbáld ki a tank Swain topot.


Baromi jó... :) (Spirit visage alap item :))

2014. máj. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!