Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit tettetek volna?

Ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés
Két dolgot szeretnék megosztani. Boltban dolgozom és pénztáros vagyok, és vannak jégkémek, amik járnak valamihez, tehát valamit megvásárolsz és ahhoz, és én nem tudtam pontosan melyikhez és mindig megakartam kérdezni és nem tettem és nem blokkoltam be. Kb. 10 darabot csakűgy odaadtam és félek, hogy a leltárnál ki fog derülni, nagyon félek,mert ez az egész az én hibám. Így is volt olyan, amit nem blokkoltam be egyszer egy csokit. Szóval rohadtul félek:( A másik dolog pedig, hogy most hétvégén egy cigány csaj a kasszámhoz levágta a húsát,amit nálam vett meg, mondván ide letette. De pont váltottuk egymást a másik kasszással és nekem eszembe nem volt,hogy valaki ellophatja. Hát megtörtént, ellopták. És mi mást tehettem volna, kifizettem. Nyilán ez volt az egyetlen módja a dolognak,mert ott a bolt közepén csapta ki a patáliát, engem megalázó helyzetbe hozva. Lehet alkalmatlan vagyok ehhez a munkához is?:( Ti mit tettetek volna?

2014. máj. 19. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

A bolti eladói/pénztárosi munkában elég alap dolog a kommunikáció, ha nem tudtam megkérdezni ezt az egyszerű dolgot hogy mihez jár ajándék fagyi, háááát...

Mennyi idős vagy? Normál állás vagy diákmunka? Tanultad ezt valahol? Én a helyedben elgondolkodnék, nincs-e számomra megfelelőbb pálya. Nem lesz jó neked ha minden hónapod egy merő stressz hogy mit rontottál el, meg hát anyagilag se éri meg mindig fizetgetni...

2014. máj. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendes, és 23 vagyok. Nem erősségem a beszélgetés, nagyon lelki ismeretfurdalásom van:(
2014. máj. 19. 10:33
 3/6 anonim ***** válasza:

De egy munkahelyen muszáj az ilyen alapdolgokat tisztáznod, és ez bármilyen munkahelyen így lesz. Még kell hogy dolgozz vagy 40 évet, valahogy próbálj belejönni, erőt venni magadon. Biztos van valaki akivel jobban tudsz beszélni, ha nem a főnök akkor kolléganő, kérdezd őt.

Egyébként nem hiszem hogy 10 jégkrém miatt (amit lehet hogy teljesen jól adtál oda) valami nagy bajba kerülnél.

2014. máj. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sztem is muszáj , úgyhogy majd ma , csak bánt a dolog, ennyi. Nem tudom miért vagyok ilyen, pedig, úgy érzem igyekszem tőlem telhető módon a legjobbat megtenni, mégh,ha nem is mindig jön össze.
2014. máj. 19. 10:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Lelkiismeret-furdalás pár fagyi miatt? Ugyan már, ne törődj vele. A főnököd majd leoszt, ha nem tetszik neki, de ne idegeskedj miatta, nem éri meg.


Tanuld meg mihez kell adni az ajándékot, ha nem megy, írjad fel egy papírra és rakd ki a pult alá.


23 évesen még sok lehetőséged van, érdemes lenne elvégezni egy OKJ-t vagy levelezőn alapszakot. A mostani munkahelyed hosszútávon nem lesz jó.

2014. máj. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szántóvető ***** válasza:

1.tájékozódás " vannak jégkémek, amik járnak valamihez"-ezen jót nevettem.

2.elhivatottság. úgy vezesd a boltot mintha te lennél a tulaj,a pénzre figyelni kell.nyilván szórakozott vagy,talán játéknak fogod fel az egészet.

kifizeted a 10 jégkrémet és kész,el van intézve,ne parázz rajta mert nem ér annyit.

2014. máj. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!