Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az ABIGÉL c. Könyvben ki az...

Az ABIGÉL c. Könyvben ki az Abigél?

Figyelt kérdés

2014. máj. 24. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
A főszereplő. -.-
2014. máj. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Jesszus. A főszereplő Vitay Georgina.

Abigél meg egy kerti szobor, akinek a gyerekek megírják fájdalmukat, ő meg segít nekik. (persze nem a szobor, hanem az az ember, aki kiveszi onnan a leveleket)

2014. máj. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Jézusom, senki sem olvasta a könyvet...? A főszereplő tényleg Gina. Abigél pedig tényleg a szobor a kertben, de a kérdező gondolom nem erre kíváncsi. A szobor "mögött" lévő ember König.
2014. máj. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Azért nem írtam le, mert gondoltam hátha még elolvassa, nem lövöm le a poént.
2014. máj. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Off: A nevét pedig hosszú ő-vel írjuk.
2014. máj. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 3. választ. Valóban a szobor mögötti emberre gondoltam!
2014. máj. 25. 15:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Kettes! Bocsi, nem konkrétan rád értettem, csak pont aznap sikerült összevesznem erről valakivel, aki nem olvasta, de váltig állította, hogy Horn Mici Abigél, ezért érintett "érzékenyebben" a kérdés! Jogos, hogy nem akartad "lelőni a poént". És az is jogos, hogy Kőnig hosszú ő, mobilok átka. :D
2014. máj. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor én kérek bocsánatot, hogy kicsit ingerülten, meg tudálékosan írtam, csak magamra vettem a megjegyzésed, így érthető. :)

Kérdező, te meg máskor pontosíts, mert a fene se tudja, hogy lehet-e éppen "spoilerezni".

2014. máj. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!