Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek van valami a...

Szerintetek van valami a halál után?

Figyelt kérdés
2014. máj. 24. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés.Én speciel nem tudom elképzelni,hogy bármi is lenne,mert ugye azzal,hogy leáll a szívünk pár percen belül az agyhalál állapotába kerülünk,magyarán nem kap vért az agy és kampec.Az érzelmekért,és mindenért az agyunk felel,hogy tudunk beszélni,hogy fel tudjuk fogni ami körülöttünk történik.Viszont ami ezt az egészet egy picit megcáfolja,hogy több újraélesztett emberke is fehér fényről és valami meseszerű környékről számolt be a kórházban,mondván hogy ilyesmit álmodtak..többek közt jó anyám is,de ő neki csak majdnem állt le a szíve.Szóval ezek után én már nem tudom hogy a realitásnak vagy a spirituális elméleteknek higgyek-e.
2014. máj. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem beszélve arról,hogy akkor mire véljük a szellemeket? ha egyántalán léteznek..mert én még speciel nem láttam,csak a huzat csapdossa az ajtót,viszont kicsi koromban (4) tisztán emlékszem hogy nyugisan játszottam a nappaliban,amikor egy női hang kicsit visszhangozva a nevemen szólított.Most hogy képzelődtem volna vagy mi a fene nem tudom,de bőgve rohantam fel anyámhoz arra emlékszem:D Az idő tájt egy éven belül 2 nagyim is meghalt..szóval nem kizárt,hogy valamelyikük volt..de én ezt sem mondanám biztosra.
2014. máj. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, a halálközeli élmények csak az élet utolsó pillanatai, nem hiszem, hogy messzemenő következtetéseket lehetne levonni belőlük, vagy lenne bármilyen folytatásuk. Én úgy hiszem, hogy a halál után ugyanaz van, mint a születés előtt, azaz semmi az adott ember számára. Kivéve azt az esetet, ha igaz az egyik ősrobbanás elmélet, miszerint az Univerzum egy ideig tágul, aztán elkezd zsugorodni, míg egy kis pont lesz belőle, és újra lejátszódik az ősrobbanás, és minden ugyanúgy lezajlik, mint korábban, beleértve ugyanazoknak az embereknek a megszületését is, ugyanazokkal a sorsokkal, végtelenszer egymás után. Mivel a halál után nem érzékeljük az időt, hiába telne el több milliárd év, a saját szemszögünkből lényegében az történne, hogy a halálunk után azonnal újjá is születnénk, és kezdhetnénk elölről az egészet. Én személy szerint nem lennék elragadtatva ettől a lehetőségtől, nekem ebből az életből elég volt ez az egy is. Sajnos én ezt tartom a legvalószínűbb forgatókönyvnek, de ez már csak hit kérdése.
2014. máj. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom szerintem ha lenne valami pl reinkarnáció akkor nem csak a jelenlegi életünkre emlékeznénk. Valami emlékkép legalább előjönne vagy nem tudom. Ez nekem annyira hihetetlen, hogy hihet valaki ilyesmiben. Az meg, hogy minden így történjen többször is ahogy az utolsó megfogalmazta talán a Deja vu lehet a magyarázat, bár állítólag azt is megfejtették szóval kitudja.
2014. máj. 24. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!