Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SDKártya halál, van kiút?

SDKártya halál, van kiút?

Figyelt kérdés

3-4 Napja meghalt a SDKártyám, valaki nem tud rá valami ötletet hogyan lehetne megjavítani? Sok mindennel próbálkoztam de kifogytam az ötletekből...

Telefonom az asztalra le volt téve mellém, egyszer csak kiírta hogy "SD kártya leválasztva" azóta észre se veszi a gép, csak a Nokia telefonok kérik rá a jelszót, csak hát azt meg elfelejtettem mert elég rég adtam meg és bonyolult is volt.

Valaki tudna segíteni?

15/F



2014. máj. 22. 06:51
 1/7 Grim13 ***** válasza:
hát formázd le... pc-re se tudod rákötni ?
2014. máj. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem veszi észre a gép, leírtam! :)
2014. máj. 22. 18:22
 3/7 Grim13 ***** válasza:
úgy gondoltam hogy azon a mobilon keresztül ami kéri a jelszót, win8-at használsz ?
2014. máj. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Win 8.1 :)

De csak a Nokia telefonok veszik észre, a én Samsung Galaxy Ace-m nem.

Amikor bekapcsolom akkor kiszokta dobni hogy Médiakeresés elkezdődött, meg sikeres stb. De nem érzékeli valójában :s

Meg a számítógép se, egyik se :)

4 gépen próbáltam már de semelyik, 6 telefonba de csak a Nokiák veszik észre! :)

2014. máj. 23. 06:13
 5/7 Grim13 ***** válasza:
Windows6.3-KB2835517- keresd meg ezt a win updatet rakd fel, lehet hiányzik és ezután felismeri a gép
2014. máj. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Grim13 ***** válasza:
itt több megoldást is írnak amúgy a problémára
2014. máj. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Grim13 ***** válasza:
[link] (link lemaradt az előzőből)
2014. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!