Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nincs vesztenivalóm. Belevágja...

Nincs vesztenivalóm. Belevágjak? Halál vagy új élet a nulláról?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy olyan dolgok sorozata ért engem rövid életem során (23F) hogy nem maradt más hátra mint az....


Anyám kitagadott, apám drogos hajléktalan.

Barátnőm Amerikába költözött szüleivel. Legjobb haverom nem rég meghalt autóbalesetben.

Cégtől kirúgtak.

Szóval kb nincs senkim.


Egy kicsit depis is voltam mostanában volt hogy napokig csak feküdtem, sírtam filmet néztem. Kb 2 hete láttem az Út a vandonba cimü filmet és szinte megvilágosodtam.


Mivel nincs vesztenivalóm ugy döntöttem nekivágok a világnak. Van kb 200ezer forint spórolt pénzem.

Veszek sátrat, hálózsákot túrafelszerelést stb... és elindulok délnek ameddig lehet busszal vonattal utána gyalog. Valami meleg helyre.

Megpróbálok új életet kezdeni talán sikerül talán nem max meghalok VESZTENI valóm nincs sok.


Szerintetek jó ötlet?

Lehetséges?


Angol, német nyelvet beszélek. Valameddig csak eljutnék.


Ha van köztetek olyan aki csatlakozna irjon. vagy adjon email cimet megbeszéljük.



2014. máj. 4. 17:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Lol. Majd írd meg a kalandjaidat!
2014. máj. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
13%
a kerdes kamu, a kerdezo egy unatkozo 13 eves hulyegyerek, aki ezzel szorakoztatja magat hazifeladat helyett.
2014. máj. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Lehet kicsit gyerekesen fogalmaztam de a kérdés nem kamu.

Ha akarod beszéljünk privibe 100%- an komolyan gondolom.

2014. máj. 4. 17:48
 4/17 anonim ***** válasza:
Soha ne add fel! Ha belegondolsz, hogy mennyi mindenért érdemes élni... Fogd fel úgy, hogy esélyt kaptál az újrakezdésre! Viszont új munkát kereshetnél, később örülni fogsz neki. ÉS fel a fejjel! :)
2014. máj. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Firedoom ***** válasza:
100%

En teljes mertekben tamogatnalak.

Jo lehet hogy a tobbi valasziro most elszornyulkodve nezi ezt a bejegyzest, de szerintem jol teszi.

En szinten gondolkoztam mar ilyen uton, terveket, otleteket gyujtogettem. Es ez lehetne az elete legnagyobb, legmereszebb dobasa, es ha tenyleg mukodik, tegyuk fel eljut romaba, gorogorszagba, sokkal tobbet lat, tapasztal mint barki mas az egesz elete soran.

2014. máj. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%

Az a gáz ebben, hogy 99% csak gondolkodik ezen. Te is, utolsó, csak gondolkodtál. Az lófax.


Komolyabb összegben mernék fogadni, ohgy a kérdező is csak gondolkodik, de soha nem fog elindulni.


Miért? Mert gyávák vagytok. Mert jó a poshadásban kicsit álmodozni, de hogy tenni is valamit? Na azt már nem.


Mint az első hozzászólásban is írtam: írja meg az élményeit, na akkor azt mondom, fasza csávó, kemény gyerek, mert volt vér a pucájában, hogy el is induljon. Addig nulla.

2014. máj. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Firedoom ***** válasza:

Gondolkodtam, mert:

egy eve kapva kaptam volna egy ilyen lehetosegen hiszen elegge magam alatt voltam, engem is elkapott a gyilkos magany-elentuntsag kombinacio.

Ma mar azert sullyedt vissza csak a gondondolkodas szintjere mert javult a helyzet: talaltam IGAZ baratokat, akik tartjak bennem a leljet, nem mondom hogy minden rozsas, meg szuper happy de en ilyen ember vagyok, a barataimhoz nagyon "ragaszkodom"

2014. máj. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%
A körítés mindegy, a végeredmény számít: gondolkodtál, gondolkodtál, aztán maradtál a kis fenekeden. Mint mindenki.
2014. máj. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Firedoom ***** válasza:
Ket megfogalmazas, ugyan az a vegeredmeny, nem all szandekomban vitatkozni
2014. máj. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
londonba menj. Ha jó angolos vagy felvesznek magyar nyelvű call-centerre. Semmiképp ne vágj neki úgy a dolgoknak hogy nem nézel utána hova mész, és én semmiképp nem ajánlanám hogy dél felé menj. Ha van szakmád, lehet Kanada-ba is mehetsz ahol pár hónap alatt kapsz betegellátást, be tudsz illeszkedni, jó emberek a Kanadaiak nem olyan rosszmájú nép mint a magyar ha padlón vagy nem rúgnak beléd. Ez írországra is igaz.
2014. máj. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!