Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem pofátlanság ez egy kicsit?...

Nem pofátlanság ez egy kicsit? (15F)

Figyelt kérdés

Na, a szitu a következő:

5 perce kb, azaz már éjszaka van, amikor már meggyőzödtem róla hogy mindenki alszik, bucsuktam a szobám ajtaját, és azt elkezdtem azt csinálni, amit ilyenkor szoktak a korombeli fiúk :D Kb, a műsor közepén jártam, amikor az ajt előtt lépéseket hallok, majd kopogás nélkül benyit a szobámba a 19 éves bátyám, miközben én verem a gyíkot! Gyorsan keresztbetettem a lábam, hogy eltakarjam AZT (ami szerencsémre azonnal lehervadt, mint az őszi rózsa), de már hiába, eléggé egyértelmű volt. Ő erre nemhogy találna egy gyors kifogást és visszalépve becsukná maga mögött az ajtót, hanem még totyorászik a polcomnál, fél perc keresgélés után zsebreteszi a fülhallgatómat, miközben és igyekszek úgy helyezkedni, hogy visszagyömöszöljem a gatyámba AZT, majd ráadásként megkérdezi, hogy miért nem alszok még, amire találok egy gyors kifogást, arra várva hogy kisétál, amit meg is tett, de persze az ajtó visszacsukása nélkül. (Gondolom egyértelmű, hogy NEM folytattam)

Aztán belegondoltam, mi lett volna ha a fináléra nyit be, annál a résznél amikor már nincs visszaút? Valószínűleg akkor is gondtalanul kezdi el keresgélni a fülhallgatómat, ha nagyban csapkodom a brét, szóval legalább nem így lett :D


2014. máj. 25. 01:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Ui: a sorok írása közben kedves édesanyám is benyitott, természetesen kopogatatás nélkül. Jó tudni, hogy barlanglakókkal élek együtt.
2014. máj. 25. 01:31
 2/8 A kérdező kommentje:
(Ui. 2: tegnap néztem meg a Godzilla filmet, nem olyan jó mint amennyire sztárolják, de a magas elvárások ellenére elégedett voltam, a harcjelenet pedig elképesztő volt. Ajánlani tudom)
2014. máj. 25. 01:33
 3/8 anonim ***** válasza:

?

:D

2014. máj. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem már elaludtak, verd ki és te is aludj :)

Az önkielégítés az élet része, a 19 éves bátyád is tudja, hogy miről van szó... Ahogy édesanyád is.

2014. máj. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A godzillára csináltad? :)

Amúgy,ha van saját szobád és ajtód akkor miért nem zárod? Utána biztosan kopogni fognak!

Én nem tagadom,ha valaki így közlekedne akkor jól lecseszném!

2014. máj. 25. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

:D


Ez is velejárója a kamaszkornak :) Rám is nyitottak már ajtót aközben többször. Hihetetlen milyen gyorsan tud ilyenkor pozíciót váltani az ember :D

2014. máj. 25. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De, pofátlanság, illene kopogtatni, zárd az ajtódat esténként, vagy ha magányra vágysz.
2014. máj. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 intrepid ***** válasza:
Valami retesz, rigli az ajtóra, hozzászoktatni őket, hogy m i n d i g csukva tartod, amikor bent vagy, és megtanulnak kopogni. A másik pedig nem olyan nagy dolog az a matyizás. Ha meglátnak, hát úgy jártál.
2014. máj. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!