Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért mérgeznek minket a...

Miért mérgeznek minket a levegőn keresztül a helikopterek?

Figyelt kérdés
Ez nem összeesküvés-elmélet, ez tapasztalat! Konkrétan, amikor elmegy a város felett a helikopter, akkor kibírhatatlan vegyszerszag van, és nem szúnyogirtó! Mert azt még most nem is irtják, és az teljesen más szagú! Mostanában állandóan óránként megy el helikopter a város felett! Biztos vagyok benne, hogy valamelyik olyan állam küldte ezeket, hogy pusztítsák a népet!

2014. máj. 25. 12:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Igen, nyilván mérgeznek. Gondolkodj már kivsit.
2014. máj. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
2014. máj. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy ez lesz a reakció! De akkor mi az a prenettáns vegyszer szag, amikor elmegy a helikopter? Erre mit mondtok?
2014. máj. 25. 12:47
 4/31 anonim ***** válasza:
60%
Idióta ! Nem csak szúnyogirtó van a világon, amit szórhat, nyilván más ellen permetez... majd pont a te kisvárosod fölött fog körözni egy USA helikopter.
2014. máj. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Ez egy speciális méreganyag. Nem hat mindenkire, csak a rettenetesen ostobákat próbálják így kiirtani, hogy egy kicsit emelkedjen a Föld átlagos intelligenciaszintje.


Ezért aztán a normális, értelmes emberek ezt nem is veszik észre, csak a retardáltakra van hatással. Lassú méreg, mert "ők" nem akarják, hogy kimutatható legyen a szervezetedben.

2014. máj. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Attól még nem vagyok idióta!
2014. máj. 25. 13:21
 7/31 anonim ***** válasza:
Mind ezt hiszi magáról....
2014. máj. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
48%

A kérdező kommentje:

Attól még nem vagyok idióta!


Ok-okozati összefüggést nem látod át.


Nem azért vagy idióta, mert érzed a mérget.

Azért érzed a mérget, mert idióta vagy.

2014. máj. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Az ám a rohadt titkos akció. Dübörgő helikopterről penetráns módon büdös vegyszert szórnak. De rajtad kívül senkinek nem tűnik fel?
2014. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy feltűnik, de nem mondták még. Ez az egyik! A másik, hogy a szagot nem lehet beképzelni, meg belemagyarázni. Van és kész!
2014. máj. 25. 14:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!