Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért mérgeznek minket a...

Miért mérgeznek minket a levegőn keresztül a helikopterek?

Figyelt kérdés
Ez nem összeesküvés-elmélet, ez tapasztalat! Konkrétan, amikor elmegy a város felett a helikopter, akkor kibírhatatlan vegyszerszag van, és nem szúnyogirtó! Mert azt még most nem is irtják, és az teljesen más szagú! Mostanában állandóan óránként megy el helikopter a város felett! Biztos vagyok benne, hogy valamelyik olyan állam küldte ezeket, hogy pusztítsák a népet!

2014. máj. 25. 12:39
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
47%

NE is törödgy velük kérdező én ugyan nem érzek vegyszerszagot de, tudom amit tudok.Az eljárást amit látsz Cemtrail.nek hívják,általában repülőkről szorják eképpen: https://www.youtube.com/watch?v=mzc60zl70Gk.

Ezt cáfoljátok meg többiek.


Egy pilóta.

2014. máj. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
61%

Pilóta a faxom, de nem te. Még a nyolc általánosod sincs meg, te szánalmas hülye.


A videón pedig egy erdő- és bozóttüzek oltására szolgáló repülőgépet látsz.

2014. máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
76%

Az igen, írni nem tanítanak abban a pilóta iskolában?

"Cemtrail.nek " "NE is törödgy" "repülőkről szorják"/naná, majd vízibiciklikről/

Elég hiányos ott a képzés. Ahova én jártam sokkal jobb volt.


Egy főpilóta.

2014. máj. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Kérlek ne vesszetek össze az én hülye kérdésem miatt! Én hiszek a pilótának, mert elvileg olyan fentről vizet felesleges lenne szórni, ezért maradt a vegyszer...

A másik, hogy vajon melyik ország csinálhatja ezt? Én az USA-ra tippelek, a hatalomtól, meg a sok pénztől azt hiszik Istent játszhatnak, és válogatás nélkül irthatják az ártatlan népet, népeket!

2014. máj. 29. 22:07
 15/31 A kérdező kommentje:
13-as, én már láttam vezető embert helyesírási hibákkal, attól még nem biztos, hogy hazudik.
2014. máj. 29. 22:08
 16/31 anonim ***** válasza:
Szúnyogirtásra is alig van pénz, de chemtrail vegyszerekre van... :D
2014. jún. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
25%

https://www.youtube.com/watch?v=gImG8sHLKjE

Tessék. Kedves nagyon okos, agymosott, mátrixban élő emberek. :) Ennyit erről, aki nem hisz semmilyen összeesküvés elméletben, ideje lenne..

2014. jún. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

"súlyosan befolyásolja az éghajlatot, hozzájárul a globális felmelegedéshez, csökkenti a mezőgazdasági terméshozamokat, erdők kiszáradását, kórokozók szaporodását okozza."

És akkor felmerül a kérdés: mi értelme lenne ennek az egésznek?

2014. jún. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
24%
Nincs több mondanivalóm, utolsó.. Látom nem sokat tudsz az egészről. Nézz fel a vilaghelyzete blogra, majd rájössz, mi az értelme. :)
2014. jún. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Gondoltam hogy nem lesz érdemi válasz, de azért pár sor mellébeszélést még vártam volna.

" az idei nyár az elmúlt 200 év leghűvösebbike lehet"

Ez a 2013-as évre vonatkozott az általad említett blogon, ahhoz képest elég meleg nyarunk volt és megdőlt pár melegrekord is.

2014. jún. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!