Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért mérgeznek minket a...

Miért mérgeznek minket a levegőn keresztül a helikopterek?

Figyelt kérdés
Ez nem összeesküvés-elmélet, ez tapasztalat! Konkrétan, amikor elmegy a város felett a helikopter, akkor kibírhatatlan vegyszerszag van, és nem szúnyogirtó! Mert azt még most nem is irtják, és az teljesen más szagú! Mostanában állandóan óránként megy el helikopter a város felett! Biztos vagyok benne, hogy valamelyik olyan állam küldte ezeket, hogy pusztítsák a népet!

2014. máj. 25. 12:39
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%
Nem az időjárásról van szó. Nem azzal szórják ki az embereket, habár a jégsapkák olvasztása is lehet eszköz. Mégsem olyan hülyék azért ezek az emberek, ha még mindig van olyan, aki vakon hisz abban, hogy ez a világ háttérhatalom irányítás nélkül működik ilyen szarul. :)
2014. jún. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Inkább te vagy az aki vakon hisz az ilyen összeesküvés elméletekben, meg biztos az UFO-ban is...


""súlyosan befolyásolja az éghajlatot, hozzájárul a globális felmelegedéshez" Ezt a videód leírásából idéztem, ez nem az időjáráshoz tartozik? Csak mert amikor 2013 nyár elején elterjedt a cikk hogy az elmúlt 200 év leghidegebb nyara lesz, akkor is mindenki előjött chemtrail, haarp meg hasonló mesékkel

Ja és ennek a finanszírozói vagy irányítói elmennek másik bolygóra ha ezt már szétcseszték? Sok emberből hiányzik a logika józan ész...

2014. jún. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%
Gondold ahogy akarod, attól, hogy kevesen vannak akik tudják az igazat, még nem ők a hülyék. Majd egyszer rájön mindenki. :)
2014. jún. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
30%

Az UFO-ban nem hinni kell, az bármilyen azonosítatlan repülő tárgy lehet, ehhez nem kell józan ész, sem logika. Gondolom te a földönkívüliekre gondoltál, hát, nem akarlak elkeseríteni: https://www.youtube.com/watch?v=_t1f6Euu23k

:/

2014. jún. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
48%

Akkor legyen földönkívüli, köznyelvben ufónak hívják azt is.


Sikerült megint egy teljesen hiteles, meggyőző videót linkelned, én itt lezárom a dolgot.

2014. jún. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
66%
Halálos ágyán? Egy fotelben ül, már a cím sem igaz....:)
2014. jún. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Ahhoz azért kell egó, hogy azt gondold, ebben a világban csak egyedül élünk. Nyugodtan, ki lehet figurázni mindent, attól, hogy sok a szemzővel élő ember, nem az a bolond, aki nyitott szemmel jár, és azért vetik meg, mert a tudatlanok többen vannak.
2014. jún. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
47%

12.Igazad van az tényleg egy olyan repülő.De mi van a többivel?:

https://www.youtube.com/watch?v=rTzvEyO6X7M


https://www.youtube.com/watch?v=rTzvEyO6X7M van még sok.Ja, és a pilótavizsgát nem adják a piacon nekem elhiheted.....Mert nekem van.13.Válaszoló.Hol vagy te "főpilóta? A játszóházban esetleg.Eggyáltalán mi az a főpilóta?Te pilótább vagy mint a többi vagy mi?Nem a kapitányra gondolsz?


Egy(igazi)pilóta

2014. jún. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
50%

Én meg mégigazibb. Mibe van az nekem, én is azt írok amit akarok.


Szoktak gépekkel köszöntőket, meglepi üzeneteket, szerelmi vallomásokat az égre íratni, ezzel most mit vélsz bizonyítottnak? Szedd már kicsit össze magad, ha azt szeretnéd, hogy valamelyest hitelesnek tűnj.

2014. jún. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
29.Már nem azért ,de ha tényleg pilóta lennél akkor tudnád mivel írják ki a z égre a feliratokat.Az (hagyom hogy utánanézz a nevének) Pár 10 perc után eltűnik az égről, és nem marad utána sem vegyszerillat,sem mérgező utóhatás.
2014. jún. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!