Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy aludjak 1 hétig?

Hogy aludjak 1 hétig?

Figyelt kérdés
Pénteken lejött a papám hozzánk. Mi egy olyan lakásban lakunk ahol 1 kis szoba+1 fürdő+1 nappali van. Apukám, anyukám és a papám is rettentően horkol, én meg úgyérzem magam mint egy medverezervátumban :/ a papám a nappaliban én meg a szüleimmel a kisszobában fogok aludni és ezt egy hétig. Próbáltam már mindent pl. Zenét hallgattam fülesen de mindhármójuk úgy horkolt hogy nem nagyon használt, aludtam fürdőben de ott halottam, meglökdöstem de folytatták. Félre ne értsétek nem akarok sajnálkozni de már nem bírom mivel péntek óta nem alszom semmit, és a papám még 1 hétig ittmarad
2014. máj. 25. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig a tartós kialvatlanság nem jó dolog. Lehet hogy tudatni kellene velük az igazságot és valahol másutt horkolnának.
2014. máj. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szántóvető ***** válasza:

és korábban hogy bírtad?s személy is agyvelőfájdítóan tud horkolni.

[link]

2014. máj. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
tudják hogy horkolnak de azt mondták nem tudnak mit csinálni :/
2014. máj. 25. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!