Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » (Meleg kérdés) A szüleim nem...

(Meleg kérdés) A szüleim nem engedik, hogy a páromnál aludjak. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék mellette ébredni, stbstb. Nyilván nem a szex miatt.. De egyszerűen azt mondja apa, hogy nem. Tudom fiatal vagyok (16, baraton 1,5 evvel idosebb), de azért lehetne annyi belátása, hogy AZ akkor történik meg, mikor meg kell neki történnie, függetlenül attól, hogy ott alszom-e vagy sem... Elfogadták a dolgot, apuval jobb is azóta a kapcsolatom, de ez a ami probléma..


Tudom, nem kellett volna kiírnom, hogy meleg kérdés, de ez speciális. Fontos tényező, hogy fiú vagyok. Ergo könnyebben engednek, mint a lányokat. Viszont a szeretőm is fiú, azaz emiatt nehezebben..


Ha valaki tud valamit segíteni, kérem írjon! Homofób népek hozzászólásaira nem tartok igényt.


(Telóról írok, a helyesírasi hibákért elnézést.)



2013. okt. 26. 22:33
 1/5 anonim válasza:

Nos ezt ügy is meg tudod oldani , hogy azt mondod , hogy valaki másnál alszol ma este ... Valakinél aki nem a pasid . Esetleg anyudnak ezt elmondhatod. Hogyha majd anyadat megkérdezi apud h hol vagy akk érted kamuzik neki ;-)

Jaj de jó lenne ha én is egy homival aludhatnek *.* :P

114/f

2013. okt. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ohh sorry abaut this :D 14/fm
2013. okt. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
About ;) jaaa és ha sikerül valami kérünk/rek tájékoztatást :PP
2013. okt. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De korábban kamuztam és kiderült az igazság egy része..ekkora kamut nem akarok megint..vmi rábeszélő taktika lenne jo
2013. okt. 26. 23:46
 5/5 anonim válasza:

Én azt mondanám:

Tudom apa, hogy szerinted ez meg az fog történni, amikor átmegyek, és ellen vagy annak, hogy vele aludjak, de! Most végre van egy kapcsolatom, nem akarom ezt elrontani, szerelmes vagyok és az életemet akarom élni, aminek egy része az hogy a pasimmal alszok. Egyébként szerintem tudod, hogy úgyis meg fog történni, aminek meg kell, még ha nem is akarod. És nem tehetek arról, hogy ilyen vagyok, mint hogy a balkezesek sem tehetnek arról, hogy balkezesnek születtek. Tudod, hogy úgyis vele fogok aludni egyszer és akkor nem akarok hazudni, hogy mikor hol leszek, ezért jobb lenne, ha megengednéd. Különben is, ha csajom lenne akkor megengednéd, (ha van testvéred és neki engedte, akk az jó ok és felhozhatod) szóval ez így nem fair velem szembe.


Szerintem ezzel aránylag jól rá lehet beszélni őket. Nyílván az ezmegaz helyett mondhatsz mást és a de után is valami sokkal konkrétabbat, vagy személyesebbet. Amúgy azt is lehet, hogy felajánlasz valamit az ottalvásért cserébe. Mittomén, kocsimosás, rend rakás, felmosás, mosogatás, fűnyírás akármi. Gondolom megérné, hiszen azt vettem ki, hogy fontos neked a kapcsolatod.

A fejleményekről kérünk híreket :P


19 mf

2013. okt. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!