Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Verekedni fogok, mit tegyek...

Asdnoname kérdése:

Verekedni fogok, mit tegyek ha félek?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy van egy gyerek aki 17 éves én vagyok 16 ő kb 175 centi és 65-70kg én meg 188 centi és 71kg tehát egy fejjel nagyobb vagyok tőle majdnem csak ő tömzsibb, sok utcai balhéja volt már haverok azt mondták és tud bunyózni is elvileg, és elvileg velem verekedni akar majd ha utcán találkozunk mert én elvileg megrángattam a pólóját neki egy bulin, közbe ismerni se ismerem csak külsőre... Tehát csak ez egy ürügy mert irritálom, irigy rám :D és én 1 éve kick boxolok, és ringelni majd ősszel megyek, utcai verekedésemmeg sose volt, de edzésen jól alakítok mindig, és nekem mindig az van hogy közel egy bunyó mindig visszatart a félelem, nincs önbizalmam, mindig azt hiszem hogy esélyem sincs, mit tegyek? sosoevoltam az a csicskulós fajta, tehát becsicskulni semmiképp se csicskulnék be inkább mondanám azt hogy verjen meg úgy hogy kiálltam de attól mneg parázok ha lesz valami bajom, na meg attól ha megverném akkor meg nem lesz vége jönnek a hátterek nekemis meg neki is... mit tegyek?
2014. máj. 25. 21:15
 1/4 anonim válasza:
Egyszerű a dolog, legyen önbizalmat. Képzeld el,hogy edzésen van egy idegen gyerekkel vagyis akit látásból ismersz.Képzeld el azt és megvan oldva.Ha nincs önbizalmad akkor nagy az esély a veszteségre.
2014. máj. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mennyi esélyem lenne 1 év küzdősport tudással egy utcai balhéshoz? Bár hallottam olyanokat is hogy olyanokat vert meg akik kb 1 pofon, álló harcba lazába megverném érzem csak nem szabad közel engedni magamhoz mert akkor már veszély, de kb 1 májgeri-t a fejére is feltudom lőni még egy pörgőt is megtudnék rajta csinálni csak lehet nem lennék az a túl gyors, tehát ő fejre biztos nem tud fel rugni én meg fix hogy mindenhol elérem, kezem, lábam hosszabb, vannak előnyeim csak a hátrányom: a parázás
2014. máj. 26. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

A lényeg mindig a szigorú fellépés! Legyél határozott, kemény, elszánt és bátor! Ha az ellenfeled megérzi rajtad, hogy félsz tőle, akkor nála az előny: rád fog szállni és kicsinál! Az ellenségedhez hasonló emberek betojnak, ha látják, hogy a "célpontjuk" határozott és nem fél tőlük! Rengetegszer találtak már be engem a diszkóban az ilyen tipikus nagymenő "Gyúrós Józsik" mondva csinált indokkal! Addig képzelték csak magukat keménynek, amíg fel nem álltam az asztaltól! Miután elkezdtem velük ordibálni, flegmázni, visszaugatni nekik, akkor már egyből visszacsippantottak a hatalmas egójukból és inkább elhúzták a belüket, mert látták, hogy én vissza merek vágni! Ha nem hátrálsz meg, hanem keményen odaállsz, visszaszólsz, határozott vagy és elszánt, akkor lehet, hogy az ellenfeled inkább a visszavonulást választja és megúszod a bunyót! Ha viszont mégis verekedésre kerülne a sor, akkor légy észnél, állj küzdőállásba, pörgesd fel magad, használd az agyad és ROBBANJ! Ne hagyd magad, mindig támadj vissza! Legrosszabb esetben levernek! És akkor mi van? Felállsz és emelt fővel távozol, egy jobbtól úgysem ciki kikapni!

Kick boxer vagy, így van valamennyi fogalmad a küzdelemről! Próbáld meg köríves rúgásokkal és taposórúgásokkal távol tartani magadtól, illetve minnél nagyobb fájdalmat próbálj meg okozni neki! Lehetőleg combra, térdre, gyomorszájra, bordára támadj! Utcán jobb nem próbálkozni a fejrúgásokkal, de ha minden kötél szakad, akkor vesd be azt is! Ha közeledbe kerül annyira, hogy belharc alakul ki, akkor ököllel daráld a pofáját ahogy csak tudod! Ajánlott támadási pont az orrnyereg, fogsor, állcsúcs és ha úgy adódik ,akkor tarkó! Felejtsd el a parasztlengőket, csak szűk-pattanós felütéseket, horgokat, egyenesek üss! Ne állj meg egy ütés után, addig csépeld a búráját, amíg ki nem dől! Ha elkap, összeszorít, bevisz egy fojtásba, besatuzza a fejed, ki akarja csavarni a karod, földre akar vinni, stb., akkoris könyököld-térdeld ahol csak éred! Ha földre visz, akkor védd a fejed és a tested! Minimálisan kuporodj össze, hogy csökkentsd a támadófelületet, de mindig törekedj közben a felállásra! Ne zökkenj ki/blokkolj le, ha bekapsz pár pofont! Nem baj ha fáj, túléled, elmúlik!

A kulcsmondat: SOSE ADD FEL!



#USBORNE

2014. máj. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a szart is kiverték belőled. 😂😂
2023. febr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!