Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha olyan hires sztár (világszt...

Ha olyan hires sztár (világsztár) szeretnék lenni mint Justin Bieber hol kezdjem ő a példaképem 17éves vagyok és nem akarok egyszerü átlag emberként élni"? (fiu vook)

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 22:36
1 2
 1/12 ghajhigopsdfjhs ***** válasza:
72%
Justin Bieber nem sztár. Egy felkapott qrva. Meg ne akarj olyan lenni mint ő. Az ellentábora nagyobb mint a rajongói
2014. máj. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
JUSTIN egy szerencsétlen nyomi, ne akarj olyan lenni mint ő mindenki utálja nem normális dolog ha egy ilyen "emberre " akarsz hasonlítani
2014. máj. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem az is más kérdés ha valaki utálja meg az is ha valaki kedveli vagy a rajongoja jo a stilusa jo az tény szokott hülyeségeket csinálni de élvezi csak az életett!! És pont ezért kedvelem!!
2014. máj. 26. 07:54
 4/12 anonim ***** válasza:

Térjünk erre vissza 10 év múlva :)

Életke!

Ott kell kezdeni, hogy van egy kis hangod, cukin nézel ki, jó alakod van, eszetlen vagy. És rohadtul jól tudod magad eladni. Ez megvan?

2014. máj. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen!!
2014. máj. 26. 13:02
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Nagyot tévedsz :)

Azt is megmondom, miért. Ha benned ez mind megvan, akkor nem itt kérdezősködsz.

Inkább menjél tanulni.

2014. máj. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

ne ez a baj veletek. en se vagyok nagy justin bieber rajongo de nezzetek meg honnan indult ey hova jutott sokan utaljak meg kist 16 evdskdnt kezdte palyafutasat kis hosszuhalyu nyalas gyerek kent es sokan irigyek ra h ennyi idosen bejotg neki az elet m

ami masnak nem johet be akar 30 evesen sem. na es igen penze van boven es abbol edomanyokat is ad nem csak magaval torodik. szoval ink o legyen a peldakep... regebben en is eliteltem h kis ratyigyerek es penze van hirneve de nem kell elitelni mert megerdemli a szegenysegbol meg a csaladjat is kiemelte. es ne mondja azt sok embdr h nem lenne a helyebe mert penze boven van, hirnev megvan, csajok szeretik, kocsik, haza, akkor mi kell meg? ki nem vagyik ilyen eletre? szovall innen jon az h ne akarj ra hadonlitani mert eg, kocsog mert masok dolhoznak kemenyen 200 300 ezer forintokert es ne. tartanak sehol o meg szinte nem csinal semmit es miliomos es megvan minden ami az elethez kell

2014. jún. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
helyesirasert bocsi csak telorol meg szokni kell az irast :)
2014. jún. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 ghajhigopsdfjhs ***** válasza:
#7: Arra nem gondoltál, hogy mondjuk az afrikai éhezőknek ha ad 1 millió dolcsit, neki a háromszorosa jön vissza a médiából? Persze, sokan irigyelik mert mindene megvan... Én utálom, mert nincs hangja, mindenki róla beszél, kislányok el vannak szállva maguktól, mert azt hiszik, ha fanok, akkor híres istennők. Meg lehet, hogy most meg lesz mindene, de adok neki 10-15 évet, és nem lesz sehol. Akkor meg mivel nem tanult, gondolom én, hiszen neki minek? Akkor ő már elhelyezkedni nem fog tudni. Pápá sok pénz, pápá hírnév, pápá rendes élet
2014. jún. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Csak tudod ebbe egy a bibi ha nem lesz penze es nem lesz mar hirneve akkor is el fog tudni helyezkedni mert meg van az eretsegie es van egy felsofoku francia nyelvizsgaja tehat mar tolmacsnak el tud menni!!am meg en tisztelem becsulom J.B. Jol csinalja amit csinal jol all neki szolva vagany csavo
2014. jún. 15. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!