Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha olyan hires sztár (világszt...

Ha olyan hires sztár (világsztár) szeretnék lenni mint Justin Bieber hol kezdjem ő a példaképem 17éves vagyok és nem akarok egyszerü átlag emberként élni"? (fiu vook)

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 22:36
1 2
 11/12 anonim válasza:
mdg szerintem ha kimegy a divatbol lesz elegendo penze h el tudja tartani magat meg gondolom nem hulye a sok penzt azert biztos befekteti valamibe pl ceg vagy csinaltat markat parfum ruha vagy ilyesmi es nem csak az eneklesbol el meg de hat ugy itelkeznek h nem ismerik nem tudnak rola semmit.. de hat ilyenek az emberek meg ha adakozik es abbol neki utana bejon penz hat jo neki legalabb o adakozik.. ti talan nem ezt csinalnatok ha megtehetnetek? de nem tehetitek meg.. nyogodjatok meg az irigysegtol nem fog o elszegenyedni nem hulye gyerek o..
2014. jún. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

1.sose leszel justin bieber.

2.gondolom figyelem hiányos vagy.

3.mindig a tehetségtelen senkik akarnak világsztárok lenni közbe semmibe nem tehetségesek.

4.egy napig élnél justin bieber bőrébe szerintem soha többet nem akarnál ugyanis amenyi troll emberi van aki belé köt sztem öngyilkos is lennél.

2020. júl. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!