Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért cserélődnek ilyen...

Miért cserélődnek ilyen gyorsan az eladók a Kelenföld, városközponti Lumi pékségben?

Figyelt kérdés
Annyira gyorsan cserélődnek ott az eladó lányok, hogy mire megtanulom az összes nevét, addigra újabbak vannak. A legbosszantóbb az, hogy a kedvenc eladóm is elveszett így, s már a félkiló szeletelt kenyeremet se veszem meg munkába menet, mert nem mosolyog rám. Rossz megszokás volt. :/ De! Akkor is fura ez.

2014. máj. 26. 23:49
 1/5 Grim13 ***** válasza:
gondolom valami kiskapu ... nálunk a kínai üzletekben csinálják ezt
2014. máj. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre, de manapság a munkáltatóját is jobban támogatják ha határozatlan idejű szerződést köt. Meg tényleg zavaró hogy mire betanulnak és megszokják a vendégek, már is más van ott. Főleg hogy a legtöbbje kidolgozza a belét is és így erre nem is lehet panasz.
2014. máj. 27. 07:51
 3/5 Grim13 ***** válasza:
100%
akár az is lehet hogy ők hagyják ott mert annyit kell dolgozni hogy nem éri meg ennyi fizu mellett, vagy valami sulinak a gyakornokai
2014. máj. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Azért cserélődnek gyakran a pékség dolgozói, mivel vagy számlát nem sikerül nekik adni vagy a visszajárót nem tudják megfelelően kiszámolni...az elmúlt másfél hónapban 4szer akartam nekem rosszul visszaadni.
2015. jan. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én gyakran járok arra és ők is jól ismernek. Nekem ilyen problémám sose volt. Csak már nem igen tudom követni. Mire össze szólok ott valakivel rögvest leváltják. Lehet hogy én vagyok a baj. :D

Most múlt évben leváltották a tulajt... Egyéb okokból kifolyólag... Dr hagyjuk is. Most kicsit fixebbek. Vagy is ugy fogalmaznék hogy legalább egyet meghagytak a kedvenceim közül. De igazad van. Azt is Megértem ha nem egyszerű jó munkaerőt találni.

2015. jan. 20. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!