Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátot valaki?

Barátot valaki?

Figyelt kérdés

Kelenföldről vagyok, egy 25 éves srác. Nem régóta lakom itt büdipesten és eléggé elszigeteltnek érzem magam. Valamiért munka mellett nem sok időm van bulizni, szórakozni. De egyedül kedvem sincs nagyon. Azt mondják értelmes vagyok, nem mellesleg igen nyitott szellemű. Csak valahogy rossz helyen kezdek neki mindig és emiatt nem tudtam eleddig itt komolyabb barátokat szerezni.

Tehát egyedül vagyok mint a kisujjam a görcimmel. Jó lenne kicsit ismerkedni. Megsimerni új embereket. Meginni egy pofa sört vagy elmenni fagylaltozni és kicsit kikapcsolódni egy hosszú nap után.



2014. máj. 4. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is a XI. ker környékén lakom. Beszélhetünk. Mit jelent hogy nyitott szellemű vagy?
2014. máj. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fogalmazzunk úgy, hogy nyitott szemmel járom a világot és vevő vagyok az új embereket, gondolatokat, kultúrákat és programokat. :)
2014. máj. 4. 09:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Jarj nyitott szivvel! Szeresd a kornyezeted,szeress bele az eletbe! Fess,rajzolj,vagy sportolj :D Nevess sokat!
2014. máj. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!