Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesten Kelenföld vá. -ról...

Budapesten Kelenföld vá. -ról busszal a Keleti pu. -ra? Hogyan? Melyikkel?

Figyelt kérdés
Ha nem muszáj nem ülök metróra, az lenne a kérdésem, hogy a 4-es metró beindításával üzemel még a 107E busz Kelenföld és a Keleti között, vagy teljesen megszűnt, vagy 108E néven üzemel? (vidéki vagyok, nem vagyok ismerős Bp.-en és több változatot is olvastam) Előre is köszönöm a megbízható, aktuális és értelmes válaszokat! :)

2014. ápr. 8. 18:18
 1/6 darujev ***** válasza:

Nincs már közvetlen lehetőség. 103-as busszal két megálló Kelenföld központig (Bikás park M) és 7-es vagy 107-es busz, a menetidő meg duplája biztos mint metróval a 13-14 perc (vagy villamossal a Móriczig és ott átszállni, az talán kényelmesebb).

Amúgy bkk.hu/m4

2014. ápr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát akkor átszállás nélkül csak M4 -gyel elérhető, ugye? Köszönöm
2014. ápr. 8. 18:40
 3/6 darujev ***** válasza:
Úgy igaz. Hacsak nincs tényleg vmi komoly fóbiád ami a metrózás alatt előjöhet, szerintem azért legalább nézd meg milyen lett a vonal, mert amúgy szép, ha már nem is a világ leghasznosabb beruházása.. és ezen a távon nincs is már értelmes alternatívája.
2014. ápr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szépségén vitatkoznék, de a tiszta menetidő 12-13 perc a két végállomás között. A korábbi emtróktól eltérően a megállók minden irányban tágasak és világosak. Nem olyan nyomasztó, mint a 2. és a 3.
2014. ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Közvetlenül csak az M4 metróval és csúcsidőben a Sasadi úttól a Bosnyák tér felé közlekedő 239-es busszal juthatsz el.
2014. ápr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2014. ápr. 9. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!