Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Visszavennének-e a korábbi...

Visszavennének-e a korábbi munkahelyemre?

Figyelt kérdés

Egy hónapja, hogy eljöttem az előző helyről, tulajdonképpen ugyanazt csinálom most is, csak egy másik cégnél, de megbántam, mert itt sokkal nehezebb (fizikai melót végzek).

Az előző munkahelyen meg voltak velem elégedve, jóban voltam a főnökkel, kollégákkal is, talán még sajnálták is, hogy felmondtam.

Pár napja gondolkodom ezen, hogy megkeresem a volt főnököm és megkérdezem tőle, esetleg nem vennének-e vissza, végülis alig egy hónap telt el. Eleinte furának tűnt az ötlet, nem akarom, hogy úgy tűnjön, visszakönyörgöm magam vagy ilyesmi.

Köszi a válaszokat!


2014. máj. 28. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy visszavennének-e, arra alighanem csak a volt munkaadód tudna válaszolni, de egy kérdést szerintem megér. Főleg, ha jó viszonyban váltatok el. Nem olyan ritka, hogy valaki kilép egy munkahelyről, aztán visszamegy később!
2014. máj. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ok, köszi, rákérdezek majd!
2014. máj. 28. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!