Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen önvédelmi eszközök...

Kakamato kérdése:

Milyen önvédelmi eszközök vannak amik legálisak?

Figyelt kérdés
Az iskola ahova járok tele van kárpát brazilokkal és látom,hogy mit csinálnak.Engem még nem próbáltak meg megtámadni miután majdnem az összesnél egy fejjel magasabb vagyok.Én mint védő eszközt a viperát gondoltam de hol azt írják hogy legális hol meg azt,hogy nem.13/F

2014. máj. 29. 13:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

"Megvág, megszúr, meghaltál - ő pedig nem is akart ám ölni, csak a pénzedet vitte volna. "


Ha nem lenne fogyatékos a társadalom (nem csak a magyar, hanem az emberiség), akkor ilyenért garantáltan halálbüntetést kapna az elkövető. Ugyanúgy a "hirtelen felindulású" és "nem beszámítható" állapotú gyilkosoknak is halálbüntetést kellene adni. Nem a körülményt, kifogást kell nézni, hanem azt, hogy megtámadott valakit, ezáltal elvette valaki életét ezért az ő életét is el kell venni. Csak így igazságos.

2021. júl. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!