Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Adnátok tanácsot nekem mert...

Adnátok tanácsot nekem mert már nem birom tovább?

Figyelt kérdés
Szóval tavaly áprilisban volt egy térdkalács ficamom és azóta nem járok iskolába. Tatabányán a Remédiumba jártam mint számítógépszerelő szak. És azóta 1 éven kerezztül szinte ki se monzultam otthonrol. Anyukámal úgy gondoltuk hogy megvárom még betöltöm a 18-at és elmegyek dolgozni. A napjaim szinte csak egész nap számítógép és tv. Depressziós vagyok és pánikbeteg. Régen jártam pszichologushoz most már nem. Szóval eddig egy éven át csak vegetáltam. Mit tudtok tanácsolni? Ráadásul alvászavarom van.
2014. máj. 29. 23:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Járj újra pszichológushoz, próbálj meg apránként kimozdulni (bolt stb, aztán egyre többször). De amúgy miért nem mentél vissza a suliba?


Van valami szenvedélyed?

2014. máj. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!