Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hollandiaban *B2 es nemet es...

Hollandiaban *B2 es nemet es *B2 es angol nyeltudassal mennyi eselyem van munkat kapni?

Figyelt kérdés

Lehet az meki is vagy egy kävezo, vagy barmi mäs vendegläto ipari egyseg.(eddig ilyen területeken dolgoztam)Esetelg starbucks vagy segafreado...?

*körülbelüli nyeltudas, angolul sokkal bartabban folyekonyabban beszelek, nemetet most tanulom, lehet, hogy mire oda kerül a sor, h kedvem lesz orszägot vältani, mär sokkal jobban fogom tudni(most ausztriaban vagyok, nem tudom, hogy az akcentus mennyire häträny...becs, tehat nem nagyon ter el a hochdeutschtol)

Elöre is köszönöm a välaszokat!!



2014. máj. 30. 15:48
 1/1 anonim válasza:

Hollandiában dolgozom, a holland és/vagy angol nyelv ismerete szükséges.


Munkát találni a déli, dél-nyugati részen könnyen találni. Nyelvtudás szintjétől függő, hogy milyen munkát tudsz ellátni. A felszolgálóktól zömmel elvárt a holland nyelv ismerete. Előkészítők, mosogatók, konyhai kisegítők...esetében elegendő az angol.


Ha Ausztriában vagy, nem váltanék: Hollandia gyönyörű, rendezett, de Ausztria élhetőbb:

- Az ország dél, dél-nyugati része rendkívül zsúfolt. Állandó a parkolási gond és az intenzív forgalom.

- Drága: Lényegesen nagyobb jövedelmet lehet Magyarországhoz képest kapni, de a megélhetés is drágább, főleg ha saját lakást szeretnél bérelni.

- A levegő az állandó szél miatt mindig tiszta, kevesebbet betegeskedünk, de ősztől-tavaszig kihívást jelent a tartósabb sötét és a sűrű eső.

- Bár beszélek angolul és németül folyékonyan - ezeken a nyelveken dolgozom is - a holland nyelv nehéz. (Legalábbis nekem.)

- Ha bármi történik otthon, Magyarország túl messze van "hazaugrani".


Munkát előbb-utóbb találsz, ha elsősorban az angolod megfelelő szintű. - Képes vagy ügyintézésre angol nyelven, a szerződésedet értelmezni és az elvárásokat megérteni.


Sok sikert!

2019. máj. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!