Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel lehet a legjobb sebet...

Mivel lehet a legjobb sebet ejteni? (fizikai)

Figyelt kérdés

Félreértés ne essen, nem magamban akarok kárt tenni, egy történetemhez kell!

Szóval: tenyérbe ejtett sebről lenne szó . Égetés, vágás, ha vágás, milyen eszközzel stb. ilyenekre gondoltam, de melyik mennyire maradandó, és milyen fájdalmas?!



2014. máj. 30. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Jézuskáná a szög bevált.
2014. máj. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem legyen vágás, villanymozdony kerekével, ez egész életre maradandó és nagyon fájdalmas is.
2014. máj. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A nagybaltánál jobbat még nem találtak fel! Mindig hat, és csak egyszer kell megvenni!
2014. máj. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 KVAZAR ***** válasza:

Nem igazán értem pontosan mit is kérdezel. Az ötletnek belőled kell jönnie, ha pedig technikai részletet, akkor pontosíthatnál.

Mindenesetre: Minél élesebb egy vágóeszköz, annál jobban vérzik a vele ejtett seb (természetesen ez bizonyos határokon belül változik), ugyanakkor annál gyorsabban, és szebben is gyógyul. Tehát gyakorlatilag minden esetben jobban jár az illető, ha kifejezetten éles eszköz vágja meg. (Persze így sokkal mélyebbre képes hatolni az él, az állítás csak azonos mélységű sebekre érvényes.)

2014. máj. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:D köszi, de főképp az utolsónak. Igazából arra vagyok kíváncsi, hogyha a tenyérbe ejtünk egy sebet az mennyire maradandó, ha késsel vágjuk, vagy, ha égetjük. Mindkettő maradandó -gondolom, bár inkább az égés, nem?- de melyik látszik jobban? Melyik... marad meg örökre? És NEM levágni akarom a kezét, hanem megsebezni :D
2014. máj. 31. 12:22
 6/6 KVAZAR ***** válasza:
Égetéssel (biloggal) látványosabb, markánsabb lesz a sebhely, és valószínűleg lassabban is fog gyógyulni, hegesedni.
2014. jún. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!